Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban fura vagyok emiatt?

Valóban fura vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

Nem szeretem sem a drága, sem a modern dolgokat.

Ha nem lenne kötelező a munka miatt, szerintem mobiltelefonom sem lenne (vezetékes van a házban).

A házban (sajnos csak alberlet), megtartottuk a régi bútorok nagy részét (kanapé, hintaszék, fotelek, állólámpa), annyira szépnek találom őket.

Nagyon szeretem a könyveket, de sokkal inkább a régi, antikvár darabokat, nem szívesen veszek újonnan.

De kb minden tárgyat, ha megtehetném, ilyesmivel lenne teli az otthonom.

Ruhákból is a régebbi stílusúak tetszenek (vintage), főleg a nyáriruhák, bár ritkán veszek ruhát egyáltalán.

Évszakonként egy-két darab, de csak ha kell valami.


2018. febr. 22. 18:43
 1/6 anonim válasza:
74%
Emiatt egyáltalán ne érezd furának magad. Mindenki más, más tetszik mindenkinek és ebben ez a szép. Ne törődj azzal, mások mit gondolnak erről.:)
2018. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fura vagy. De én is ;) Milyen témában szoktál olvasgatni? :D
2018. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Régi lányregényeket leginkább.

Szabó Magda, Kertész Erzsébet a kedvenceim, de más íróktól is vannak könyveim.

Illetve történelmi témájú fantasy-t is. Tim Severin Viking trilógiáját nagyon szerettem anno, illetve Bernard Cornwell-tól az "Angolszász Históriák"-at szeretném most elkezdeni, amint meg tudom szerezni.

2018. febr. 22. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj, ne mondd. Én nemrég szereztem be a Viking trilógiát, de mivel sehol nem találtam mindhárom részt magyarul, ebayről lett meg, angol nyelven :)

Nő létemre annyira imádom a történelmi regényeket, tiszta hülyének néztek, amikor meglátták a kezemben az Odin gyermekét :D

2018. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én anno könyvtárban találtam meg magyarul, mert már 5 évvel ezelőtt sem forgalmazták a könyvesboltokban :(

Szintén angolul fogom megvenni.

2018. febr. 22. 19:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, sajnos csak így lehet. Én is a Szabó Ervinből hoztam ki először :) Azért is vettem meg, mert ez volt az első könyv, amit a férjem is örömmel elolvasott, úgy kellett visszaoroznom tőle, amikor felfedezte magának :D
2018. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!