Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban fura, ha egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban fura, ha egy nő nem akar vonzó lenni?

Figyelt kérdés

Nem akar mindenkinek tetszeni, csak sajàt magànak meg a pàrjànak.

Lassan 5 éve vagyok pàrkapcsolatban, életem első komoly kapcsolata, ès remèlem, az egyetlen is. (Előtte csak tini "jàrás" volt meg pár hetes randik)


Màr egyetemen is megkaptam a csoporttársaktól anno, ha nekik lenne ilyen testük, màr mindenki alà befeküdtek volna, nem igaz, hogy nem érzek erre késztetést, nem normàlis, az embernek ki kell magàt élni.

Vagy sokszor azt is, úgy takargatom magam, mintha muszàj lenne, még nyáron is.

Pedig csak annyi, hogy ha van kivàgás a pólómon, nem veszek mellé rövid szoknyàt/forrónacit és magassarkút. Ez utóbbit csak télen hordok, a magassarkú csizmàk tetszenek.

Inkàbb sportosan szeretek öltözni nyáron. Póló, farmer, tornacipő. A legnagyobb melegben esetleg szoknya, nyáriruha.

Sminkelni alig szoktam.

Nem érint pozitívan, ha odajönnek hozzám az utcàn, mivel sokszor megesik, kb zaklatnak, követnek, miért hazudok, hogy van párom, velük miért nem, mikor màsokkal biztos igen, és hasonlók.

Nem szórakozóhelyen, az olyasmit kerülöm. A nyílt utcàn, fényes nappal, forgalmas helyen.


Nem akarok flörtölni màsokkal, nem adom meg a szàmom, nem akarom, hogy vonzónak tartsanak, nem akarom, hogy bàrki is észrevegyen, szívesen maradok làthatatlan.


Ha utazok valahovà/vàrok, inkàbb bebújok egy könyv mögé.


Mi ezzel a baj?


Nem vagyok jó nő, az arcom àtlag, csak az alakom jó (állítólag)


20 feletti L


2017. nov. 30. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Es sem latom okat, hogy miert kene idegen faszik szexualis fantaziaiban szerepelnem.
2017. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
De nagyra vagy magaddal. Nem azért mondom, nekem is nagy kedvencem a láthatatlanság, sokban egyezünk, de nem hiszem ettől különlegesnek magam.
2017. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem, nincs abban semmi fura, hogy csak magadak és a párodnak akarsz tetszeni. Abban meg aztán végképp nincs, hogy nem akarsz mindenki alá befeküdni. Én ezt inkább normálisnak nevezném.
2017. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem fura. Szerintem azoknak az embereknek ennyire fontos a külső visszaigazolás másoktól, akiknek nincs rendben az önbizalmuk.
2017. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyen élményeid vannak, teljesen érthető a viselkedésed.
2017. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én ezt nem nem vonzóságnak nevezném. Max. nem a társadalom egy részének való megfelelésnek. Mert sztem lehet úgy is vonzó egy nő sokaknak, hogy nem olyan, mint amilyet leírsz. Natalie Portmant is a többség vonzónak tartja, mégis öltözködik úgy, mint egy szabadnapos k...a . Az meg sztem teljesen rendben van, hogy nem akarod kitenni mindened és a cici/popsiperverz proliknak mutogatni magad. Még csak nem is azt írtad, hogy zsákruhát / 6 számmal nagyobb ruhát / nyáron is garbót / mamifarmert hordasz.
2017. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6. vagyok MÉGSEM öltözködik úgy... azt akartam írni :D.
2017. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

Szóról szóra mintha én írtam volna :D

Nem "fura", csak van aki nehezen dolgozza fel, hogy alá nem akarsz befeküdni... Nem kell foglalkozni az olyanokkal :)

2017. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
majd ha vége a nagy szerelemnek,sokra fogsz menni a könyv mögötti bujkálással
2017. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudod te is a valaszt. Az a kerdes inkabb, hogy miert erdekel, hogy ilyet mond-e vki vagy sem.

Az emberek mindig annyira "tudjak", hogy masnak hogy kene oltozni, sminkelni, hol kene laknia, dolgoznia, kedobb hogy hogy kene nevelnie a gyereket, es sorolhatnam estig. Mindig fogsz kapni kioktatast. Ne torodj vele.

2017. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!