Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban fura manapság, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban fura manapság, ha egy 30 alatti nő gyereket vállal?

Figyelt kérdés

Mármint, itt az oldalon is azt olvasni, hogy a 30-asok is szinglik mèg, 32-35 között szülik az elsőt.

Az ismeretségi körömben 25 felett ugyan férjnél van a legtöbb nő, de senkinek nincs gyereke. Egy párt tudok, de az a màsik véglet, 22 éves lány két babával (nagyon jó anyagi helyzetű csalàd, így nyilvàn más).

Én 24 vagyok, még nem szeretnèk gyereket olyan 2-4 évig, de ha vèletlen becsúszna, megtartanànk.

De màr làtom magam előtt a lenéző tekinteteket, ha ilyen fiatalon (alig nézek ki 19-20nak) babakocsit tologatnèk...


Miért tolódott így ki a gyerekvállalás?


2017. nov. 23. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Te meg mit foglalkozol "mások" lenéző tekintetével? Ki nem $z@rja le magasról hogy ki mit gondol? Sosem értettem az ilyen társadalmi normáknak és elvárásoknak való megfelelést. Egyszerűen kitolódott a gyerek vállalás, ennyi. A csajok előbb karriert építenek meg kiélik magukat.
2017. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Az egyenlőség miatt. Ma már a nők is egyetemen tanulnak (talán kicsit többen is, mint a férfiak), utána be akarja dolgozni magát valami munkahelyen, arra is elmegy pár év. Meg aztán a csapból is az folyik, hogy te vagy az első, váltsd valóra az álmaidat, mulass, szórakozz, dáridózz, haverok, buli, Fanta... Ebbe a szép képbe nem nagyon illik bele a nagy pocak, és a kakis fenék törölgetése. Csoda, hogy egyáltalá még szül valaki.
2017. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut nem szegyen en 22 evesen szultem es buszke vagyok ra akinek szegyen legyen az o baja annyi az esze.
2017. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ebbe az is beletartozik, hogy a férfiak manapság nem nagyon akarnak gyereket. Én sok férfit ismerek, aki közel a 40-hez még inkább bulizik és csajozik. Ilyennek én se szültem volna... Meg úgy egyáltalán, senki olyannak, aki nem akar. Hát ezért szültem én is 30 felett.
2017. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Inkább az a fura mikor a semmire vagy a fèrj fizetèsère vállalják (èletkortól függetlenül)
2017. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg velem egykorú (23 vagyok) ismerősömnek már van gyereke.. senki szerint nem fura, az ő dolguk.
2017. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj manapság, manapság..BEZZEG RÉGEN.
2017. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az egyik oka biztosan a túlnépesedés és az ezzel összefüggően nehezedő helyzet a munkaerőpiacon (meg úgy általában). No meg úgy 50 évvel ezelőttig a fogamzásgátlásra sem voltak olyan könnyen hozzáférhető lehetőségek, mint mostanában...
2017. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező te gyereket vársz?
2017. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Túlnépesedés..De hol? Európában ami kb. lassan elfogy vagy a harmadik világban ahol inkább az 5-7 gyerek az opció mint a karrier.

Attól függ ki milyen társadalmi közegben mozog. A gazdagabb, értelmiség később szeretne gyereket a munka/karrier/pénz miatt míg a képzetlenebb szegények korán mert náluk nem létezik karrier inkább létfenntartást jelenti a munka. Aki mérnöknek tanul nem biztos hogy diplomaosztó után majd a szülőszobára megy célzottan.

2017. nov. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!