Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is zabálhatnéka van ha...

Másnak is zabálhatnéka van ha iszik, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem iszom. Ellenben menzesz előtti napokon az étel után a tányért, az asztalt és a széket is megenném.
2018. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A nőket sosem fogom megérteni. Velőspacalt székkel akar lefolytani... Bazz

Én inkább fröccsel :D

2018. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól van na, ne savazzatok :D Ez csak néhány 2-3 nap!
2018. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva. Ha iszom, nem eszem. Jó fogyókúra lenne nekem inni, de ettől még nem fogom megpróbálni a dolgot.
2018. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek, az egész streetfood és sörkorcsolya kultúra erre van alapozva. A jobb sörházakban, kocsmákban ezért van konyha, a vendég iszik mondjuk egy korsó búzasört, attól megjön az étvágya és rendel egy baconos lángost vagy hamburgert, mellé egy pilsnert hogy jobban csússzon. Gondolom neked se parizeres zsemlére vagy menzás főzelékre vágysz ilyenkor.
2018. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az 5oshoz, en se tudok enni, ha iszok.
2018. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennek megvan a biológiai oka a sok alkoholfogyasztásnál, de most ne kérd, hogy levezessem. A lényeg, hogy tudom miről beszélsz, ilyenkor én is megrohamozom a hűtőt :D Minél fűszeresebb és minél zsírosabb kaját tömök magamba, annál jobban esik.
2018. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha jól olvasom a válaszokat, akkor nem nagyon van, aki a kérdés feltevőjével egyetért.

Egy idő után baromi éhes vagyok, amikor alkoholt iszom. Nem azonnal, hanem utána - vagy közben -. :)

2018. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!