Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érjem el, hogy érdekelj...

Hogyan érjem el, hogy érdekeljenek az emberek?

Figyelt kérdés
Apám pszichopata volt, egy tárgyként bánt velem, volt hogy elhitette, hogy szeret, aztán "hátba szúrt" és nézte ahogy zokogok. Anyámtól sem kaptam több szeretet. Soha sem érdekelte semmi eredményem, én sem. Csak néha a lelki ismerete miatt mondott, vagy tett dolgokat, nem miattam. Tehát nehéz gyerekkorom volt. Persze lehetett volna ennél is rosszabb, de szerintem a mentális terror már sorolható a rossz gyerekkor kategóriába. Egy időben még voltak érzéseim, depresszió, de mára már nem érzek semmit. Olyan szinten kiirtották belőlem az érzelmeket, hogy semmilyen jellegű társas kapcsolatra nem vágyom, testire meg végképp nem. Nem leszek izgatott semmitől, nem leszek szomorú semmitől. Teljes ignorálással fordulok a világ felé. Gondolom ez rossz. Szeretnék fejlődni, akarom, hogy érdekeljenek dolgok, akarom, hogy attraktívnak találjam az embereket. Hogyan? Egyszer megkíséreltem az osztálytársamtól megkérdezni, hogy telt a hétvégéje, hogy van és hasonlók, de egyáltalán nem tudtam rá figyelni, annyira nem érdekelt, pedig a srác már 4 éve a padtársam. 18F
2018. febr. 23. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenkiben van minden. Amire figyelsz arra reagálsz és az lesz erősebb. Keress értéket és barátságot az emberekben és érdekelni fognak mert egy idő után olyanok lesznek veled amilyennek látod őket.
2018. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!