Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az aki szerint most...

Normális az aki szerint most van jó idő?

Figyelt kérdés

Jöttem vonattal haza ma este és egy középkorú férfivel beszélgettem legalább nem unatkoztam és modntam,milyen jó ebbe a meleg vagonba felűlni,mert kint sajnos nagyon hideg van.

Erre ezt mondta,hogy "Dehogy sajnos,végre jóidő van".


Meglepődtem. Ez jó idő?


Én is inkább a hidegebb hűvösebb évszakokat szeretem,ekkor jobban érzem magam mint nyáron a pokoli hőségben,de ez már tényleg hideg idő nagyon. Azt is mondta,hogy ez nem nagyon hideg,nagyon hideg az ami Szibériában van,-30 fok.


Szerintetek normális,az akinek most van jó idő vagy nem?



2018. febr. 24. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Hát, ma tényleg melegebb volt az elmúlt napokhoz képest, legalábbis itt...
2018. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Én a hatalmas viharokat, esőt, villámokat, de igazából egy tornádónak is örülnék ha nem a ház közelében lenne 😂 nem tudom miért kinek hogy...
2018. febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Amúgy ebben a mai világban sok olyat beszélnek emberek,hogy meg lehet lepődni,de én már nem lepődök.

Volt olyan is aki azt mondta,hogy magvastól szokta enni a meggyet.

2018. febr. 24. 22:47
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Ő ilyen, nekem van ismerősöm, akinek télikabátja sincs, mert a hideget szereti, ezt is normálisnak tartom, meg magamat is, hogy a +30°C-ban vidulok. :)
2018. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%

Emberek minusz 6 fok van

Ez hol kegyetlen hideg?

2018. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Az úr csak örül, hogy nem érzi a globális felmelegedést.
2018. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Miért, milyen idő volt ott, ahol voltatok? Mert itt pl. nálunk 3 fok volt, sütött a nap, ahhoz képest, hogy tél van, ez Jó idő szerintem is :) Én is azt mondom rossz időnek, amikor esik valami az égből, vagy -10 fok van :D
2018. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért, rossz idő van?
2018. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Most mit vársz? Mondjuk azt, hogy elmebeteg gyökér az, aki szereti ezt az időt? Ízlés kérdése; a hideget szeretni ezerszer normálisabb, mint emiatt hülyének nézni az illetőt.
2018. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

Én a tökmagot eszem héjjal együtt.

Amúgy én elég fázós vagyok, még 10 fokban is majd' megfagyok, nem hogy -10-ben, de még én is azt mondom, inkább legyen ilyen hideg, mint 25-30 °C.

2018. febr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!