Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az aki szerint most...

Normális az aki szerint most van jó idő?

Figyelt kérdés

Jöttem vonattal haza ma este és egy középkorú férfivel beszélgettem legalább nem unatkoztam és modntam,milyen jó ebbe a meleg vagonba felűlni,mert kint sajnos nagyon hideg van.

Erre ezt mondta,hogy "Dehogy sajnos,végre jóidő van".


Meglepődtem. Ez jó idő?


Én is inkább a hidegebb hűvösebb évszakokat szeretem,ekkor jobban érzem magam mint nyáron a pokoli hőségben,de ez már tényleg hideg idő nagyon. Azt is mondta,hogy ez nem nagyon hideg,nagyon hideg az ami Szibériában van,-30 fok.


Szerintetek normális,az akinek most van jó idő vagy nem?



2018. febr. 24. 22:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem is jó idő van. Nem értem, ki döntötte el, hogy a napocska a jó idő. Nekem a hózápor a jó idő, 18 fok legyen a maximum.
2018. febr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Lordika ***** válasza:
31%

Én gyűlölöm a telet. 24°C alatt rossz a közérzetem. Nem beszélve a végtelen latyakos-esős-havas-sáros fstalicskaságtól, ami miatt semmilyen kültéri programot nem lehet csinálni. Ha lassan mész megfagysz, ha gyorsan, akkor meg rádizzad minden. Ja meg tiszta szutyok minden.

Én már azon gondolkozok egy ideje, hogy itt hagyom ezt a régiót, és szó szerint melegebb éghajlatra költözök. Mondjuk esetemben ez annyiból nem nehézség, hogy atomremete vagyok, a kutyának se hiányoznék.

2018. febr. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Egyébként én sem szeretem a nyarat,mert nem meleg hanem forró az utóbbi 5-6 évben ,jobb szeretem a hűvöset,mikor forróság van nyáron,imádom mikor hidegfront jön és 35 fokról lemegy 25-re,de ez a zord idő nem valami jó.

Akkor jó,ha eláll végre a viharos szél és csendes hideg van. Egyébként hasznos is a hideg,mert kifagy az influenza a levegőből.


De ahány ember van annyi féle :D

2018. febr. 25. 01:55
 14/17 anonim ***** válasza:
60%
Igen, most van jó idő, az elmúlt héten körülbelül. Miért? Mert elvileg tél van, és egész eddig inkább volt valami tavaszi-őszi keverék mintsem tél.
2018. febr. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Rólam a vékony kardigán úgy 25 fok körül kerül le, 30-nál már lehet, hogy rövid ujjú blúzt fogok felvenni. 10 fok alatt egyszerűen nem tudok annyira felöltözni, hogy ne fázzak, úgyhogy fel is hagytam ezzel, ugyanolyan lengén járok (harisnya, szoknya, vagy futáshoz sima, nem polár nadrág és pulcsi), mintha +10 fok lenne, mert úgyse tudok mit csinálni, csendben gyűlölöm a mérsékelt égövet amíg nem lesz legalább 25 fok újra.

Kinek mi a normális, csak ezért írtam le. Lakótársam már 15 fokban pólóban mászkál, neki ilyen a hőérzete, ő szereti is ezt az időt.

2018. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szeretem a telet és a hideget! A nyarat nem, de Én kövér is vagyok és izzadok, mint a disznó.
2018. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hmm, a tesóm (lány) edzeni jár, küzdősportol, tiszta izom, és nem ismerek olyan kövér embert, aki jobban izzadna nála. Konkrétan ömlik a fejéről a víz, ha nyáron elsétál 10 percre valahova. De nem melegben, ilyen 25 fokban.
2018. febr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!