Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a rosszabb: ha valaki...

Melyik a rosszabb: ha valaki nem ír vissza, de leláttamozza a szöveget vagy ha meg se nyitja?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

nyilván ha meg se nyitja.


ha látta, akkor tudod, hogy ignorál és nem érdekli, amit írsz.

ha viszont nem nyitja meg, benned van az a dilemma, hogy azért, mert nem érdekli, vagy pedig azért, mert idáig nem ért rá megnézni.

2018. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Tökmindegy mindkettõ. Micsoda problémák jézusom...
2018. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kerdes csak elmeleti, en nem problemazok ezen😀
2018. febr. 26. 18:14
 4/10 Clay Morrow ***** válasza:
Én nem tudom eldönteni, de legutóbb az utóbbi idegesített fel a legjobban, ha még meg se nyitja..
2018. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem ír vissza/láttamozza akkor felhívom éjjel kettőkor és megkérdezem. Szóval szerintem egyik se rossz
2018. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ír vissza több napja, az rosszabb érzés. Lehet, hogy berágott rám, csak nem meri mondani.
2018. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5ös én személyesen csinálom :D nem örült neki, dehát megvolt rá a lehetősége, hogy neten is elmesélje, mi bántja :D sajnos élőben a szemembe nem merte...de annyi baj legyen. :D
2018. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a láttamozás rosszabb. Velem már előfordult az, hogy egy nap annyi üzenetet kaptam, hogy eléggé alulra került egy olvasatlan üzenet, és nem vettem észre. Viszont ha valaki láttamozza, az azt jelenti, hogy elolvasta, értelmezte, amit írtál, csak épp válaszra nem méltat.
2018. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő rossz. Szerintem egy értelmes nőnek/férfinek kellene lenni annyi érzelmi intelligenciának, empátiának, hogy ha valaki megtisztel egy üzenettel legalább válaszra méltatom. Megértem, ha totál ismeretlenről van szó, de ha ismerősről, esetleg előző napi bulin, szórakozóhelyen etettem a pasit/lányt, hogy keressen meg, írjon nyugodtan, akkor válaszra kellene méltatni legalább. Ha lerázod és tovább nyomul annak ellenére, az már más helyzet.
2018. febr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésre is válaszoljak, rosszabb a meg sem nyitja. Aljasabb.
2018. febr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!