Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a rosszabb: ha valaki...

Melyik a rosszabb: ha valaki beképzelt vagy önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
A beképzelt szerintem idegesítőbb.
2018. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Beképzelt. Ez egyértelmű!

A másikat észre sem vesszük, mert népbetegség.

2018. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Nekem az önbizalomhiányossal is sok gondom van.


Például önbizalomhiányos lányok figyelemre vágyva. Náluk nem tudom ki idegesítőbb...

2018. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Egy embernek számtalan tulajdonsága van. A tulajdonságai gyakran teszik őt érdekes személyiséggé még akkor is ha szinte csak negatív tulajdonságai vannak. A kérdésedre nincs kizárólagos válasz csak számtalan igaz(ság) vélemény különböző nézőpontokból.



1.

A beképzelt emberek hajlamosak kárt okozni másokban.

Az önbizalomhiányosok is de sokkal kisebb mértékben.

2.

A bekézelt emberek erősebbek és kevésbé sebezhetőek lelkileg.

Az önbizalomhiányosok gyengébbek és sebezhetőbbek.

3.

A beképzelt ember előbb világít rá mások hibáira így jutva fölénybe.

Az önbizalomhiányos előbb keres magában hibát, mint másokban és önként válik alárendelté másoknak.


Folytathatnám reggelig. Nincs jó válasz.

2018. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha szeretek valakit, akkor inkább azt akarom, hogy többre tartsa magát, mint hogy kevesebbre. Az önbizalomhiányosság meg tudja keseríteni az ember életét (tapasztalatból tudom) szóval ha amúgy az illető rendes és kedves, csak egy kicsit nárcisztikus néha, azzal nem lenne semmi bajom.
2018. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
én mert kombinálom a kettőt :)
2018. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Az önbizalomhiányos személy szerezhet még önbizalmat. A beképzelt egyén nem fog visszavenni a felszínességéből, ennélfogva őt tartom rosszabbnak.
2018. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egyiknek a hiánya. Amikor egy olyan személy társaságába kerülsz, aki érdeklődik utánad, próbál imponálni neked, amit, bekélzeltségnek dekódolsz, ha neked nincs önbizalmad; ha van önbizalomnak.
2018. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

A beképzelt, de van olyan köztük, aki úm. emészthetően adja elő magát.

Nem mondanám, hogy az önbizihiány "népbetegség" lenne. Sokan vannak, akik a beképzeltség mögé bújva önbizalomhiányosak (palástolás), tehát keverékek, és ezért agresszívek (verbálisan vagy fizikálisan).

2018. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a beképzeltség. Az önbizalomhiányos emberekkel semmi bajom, akár még aranyosak is lehetnek. Talán azért gondolom így, mert én is ilyen vagyok.
2018. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!