Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normalis az, hogy...

Szerintetek normalis az, hogy valaki 13 evesen emos?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Abban a korban szokás felvenni az ilyen stílusokat, huszonévesek között már nem nagyon látni emóst, szóval szerintem "normális"
2018. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem semmilyen korban nem normális emosnak lenni
2018. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem teljesen :) Épp abban a korban van :)
2018. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Inkább az a fura, ha valaki 2018-ban lesz emós, mert tudtommal ez már rég kiment a divatból 😀😀
2018. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van még ez az emo hülyeség? Akkor inkább 13 évesen legyen, mint 43 évesen. Majd kinövi.
2018. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy emos. Az normális.

Elsőre úgy olvastam, hogy "mos".

2018. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez az a kor, amikor a gyerek keresi önmagát, és ezért különböző szerepeket próbál ki. Ha ez neki az emós, akkor az emós, ha hippi, akkor hippi, ha három fejű lila tehén, akkor három fejű lila tehén. Hagyni kell, hadd csinálja (nyilván normális kereteken belül), semmiképpen sem szabad leszólni, mert az törést okozhat a kis lelkében. Lehet, hogy egy hónap múlva már teljesen más stílust fog kedvelni, lehet, hogy még évekig megtartja ezt. A lényeg, hogy megtalálja önmagát, és ha hagyjuk kibontakozni, akkor meg is fogja. :)
2018. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintetek normális az, hogy valaki emos?
2018. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!