Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy nem igazán...

Miért van az, hogy nem igazán tudnak feldühítenk?

Figyelt kérdés

Soha nem szoktam kifejezetten dühös lenni, nehéz kihozni a sodromból.

Ha valami miatt beszólnak, vagy ha valakivel nézeteltérésem van, akkor is simán meg tudom őrizni az esetek 99%-ban a nyugalmamat.


Nem jellemző, higy bárkivel is el kezdjek veszekedni, haragtartó sem vagyok, ha valakiben nagyon komolyan csalódom, vagy ha átvernek, kihasználnak se kezdek el utálkozni és dühöngeni, maximum megszakítom a kapcsolatot az illetővel.


Bár általában ilyen nagyon ritkán van. Az ingerküszöböm is magas, sok mindent elnézek szó nélkül, maximum magamban könyvelem el az eseményeket.


Ezek jónak mondhatók?


2018. febr. 26. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ilyen vagyok!
2018. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon irigyellek ezt most komolyan mondom, bárcsak ilyen lennék én is.


Nekem egy szó elég, hogy felb**ák az agyamat vagy lecsapjak egy sallert nagyon szar.


Szerintem mindenképp örülj neki, hogy ilyen vagy sokkal kényelmesebb!

2018. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, ezek jó tulajdonságok. Türelmes vagy, racionális és erős az önuralmad. Én is ilyen vagyok, az én esetemben a küzdősport is segített, nagyon kevés alkalom volt az életemben amikor valóban dühös lettem valamiért, és akkor is mindig tudtam kontrollálni magam. Képtelen vagyok megérteni, másoknak ez miért nem megy, és miért kell bántani olyanokat akiket szeretsz ha ideges vagy.
2018. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szívesen cserélnék veled. Bár vannak olyan helyzetek, amikor én is végtelenül türelmes, nyugodt bírok maradni és nem szólok be senkinek, nem teszek megjegyzéseket, de például itthon elég gyakran kiborul nálam a bili...
2018. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez jó, én is ilyen vagyok. Később visszagondolva van, hogy felhúzom magam, de ott és akkor nem.
2018. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez szuper jó tulajdonság. De sajna szerintem én ki tudnám húzni a gyufát, mert eddig rengeteg embernél "sikerült"...
2018. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Irigyellek
2021. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!