Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak olyan napok a munkahely...

Vannak olyan napok a munkahelyeden, amik unalmasak es aznap semmi dolgod?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

nincs, de olyan van, hogy kerülöm a feladatokat :D

de persze megcsinálom őket :)


24F

2017. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Van. Olyankor megkérdezem a kolléganőt, hogy neki miben tudok segíteni, vagy tanulok.
2017. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van.
2017. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vannak. Elfoglalom magam és örülök.
2017. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Jelen pillanatban is ez van, most néztem meg az egyik kedvenc sorozatomat feliratosan (Billions 2x1) és azon gondolkodom mit kéne csinálni még. Éhes nem vagyok, így nem megyek enni. Autót lemosattam reggel. Szóval...csak ülök itt az irodában és ennyi. Muszáj bent lennem mert a főnök egy begyöpösödött öreg aki a lógást nem tűri...öreg fából van, okom meg nincs hogy elmenjek bármerre most.:)
2017. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

"aznap semmi dolgod"


Érdekes munkahely, vannak hetek amikor nem dolgozik semmi.


Nekem max akkor volt ilyen mikor egy céghez kerültem és az első 1 hónap ilyen volt, de aztán minden nap volt valami.


na ott felmondtam mert máshogy alakultak a dolgok, jöttek utána más munkahelyek, de mindig mindenhol találtam valamit, minden nap.


Na most akkor vagy veled van a hiba már elnézést hogy nem találsz ki munkát minden nap, vagy a munkahely ilyen, de ebből sok jó nem lesz hosszú távon, nem akarlak kellemetlen helyzetbe hozni.

2017. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Nem dolgozik senki azt akartam írni.


Egyébként mi lenne a kérdés pontosan?


Ez neked most jó és örülsz neki vagy nem igazán tetszik?

2017. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most még csak tanulok, de álmom vágyam egy olyan munka ahol gyakran azért fizetnek mert ott vagyok és közben nem is csinálok semmit :D. Mondjuk tanárnak készülök :) megeshet hogy sok lyukas órám lesz :)
2017. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Inkább órák. Minden nap 8tól 12ig 13ig rengeteg a munka, pörgök. Aztàn onnan du. 16ig meg semmi kb, elvétve.

Nem kellemes, alig megy az idő.


Próbálok olyankor menni kajálni, olvasgatok neten, nyelvet tanulok, utazásokat ill. privát dolgokat keresgélek, telót nyomkodok.

2017. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
minden nap unalmas, ha van munka ha nincs (na ilyen nincs) akkor is!
2017. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!