Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki segítene nekem olyan...

Valaki segítene nekem olyan tábort ajánlani, ahol sok a szép lány:D mert az eddigi táborok amibe voltam sajnos nagyon unalmasak voltak?

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A táborokat nem az alapján szokták rendszerezni, hogy milyen kinézetű lányok járnak oda...
2015. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Pedig ez alapján lenne érdemes..
2015. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal a táborok nem úgy vannak meghirdetve, hogy "csak szép lányok jöhetnek"...
2015. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Ez az alapvető probléma a táborokkal, igy egy nagy zsákbamacska az egész.
2015. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

r3d4me kicsit idealista vagy :D Akkor a lányok is olyan helyre akarnának menni ahol sok a szép pasi. És mivel mindkét nemből mennének csúnyák is így nem lenne egyik nemből sem sok "szép".


Egyedül a nagy számok törvényében bízhatsz, mert minél több lány van valahol annál nagyobb valószínűséggel találsz neked tetszőt.

A lovastáborok elég népszerűek a lányok körében.


Amúgy meg ha tudna valaki ilyen helyet, tuti nem árulná el.

2015. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!