Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most miért hiszi hogy hazudok?

Most miért hiszi hogy hazudok?

Figyelt kérdés
2 ismerősöm összeveszett hónapokkal ezelőtt. Az egyikkel tartom a kapcsolatot rendszeresen, a másikkal nem. Amikor a másik fent van, eszembe jut az a kérdés hogy vajon kibékültek e már. Nemrég megkérdeztem attól amelyikkel rendszeresen beszélgetek hogy kibékültek e már. Erre el kezdett faggatózni hogy kitől hallottam, meg ilyesmi kérdéseket. Mintha ilyen csak úgy nem juthatna az ember eszébe csak úgy.... Lehet abból hogy nevettem? Mert mikor hazugsággal vádolnak, zavarba jövök, és nevetek meg mosolygok.
2018. febr. 27. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Megpróbálnál világosabban fogalmazni? A sztoridból nem az derül ki, hogy bárki hazugsággal vádolt volna. Egy ilyen beszélgetést írtál le:


- Kibékültetek már Tivadarral?

- Nem, miért?

- Csak úgy eszembe jutott.

- Hazudsz! Kitől hallottad, hogy kibékültünk? Most meg mit röhögsz?


Ennek így semmi értelme, ugye.. Szóval hogy volt? Vagy most mi a kérdés tulajdonképpen, tippeljük meg egy tökidegen ember reakcióját valamire, amit még te, a haverja sem értesz?

2018. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem mondta hogy kibékültek. Egyből csak kérdezte hogy kitől tudom. Mikor mondtam hogy senkitől, csak eszembe jutott, akkor kérdezte hogy miért nem mondom el. Meg higy miért kell hazudni.
2018. febr. 27. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!