Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire szélsőséges?

Miért vagyok ennyire szélsőséges?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, 22 éves nő vagyok, gyermekkorom óta rendkívül szorongó vagyok, de sokat fejlődtem, sok helyzetben (párkapcsolat pl) szorongok még, de sokban szélsőségesen változtam meg: míg 3 éve nem mertem emberek közé menni, busszal közlekedni, nem tudtam megszólalni stb, ma már túl sokat beszélek, túlságosan barátságos vagyok (előnytelenül), sokszor túl nyílt vagyok. és úgy érzem inkább rossz irányba változtam.

aztán.. a szélsőséges viselkedésem abban nyilvánul még meg, hogy:

vagy csak nevetek- vagy zokogok (egy rossz szó és röhögésből zokogni kezdek)

vagy nem eszek semmit- vagy túl sokat eszem:

az elmúlt 2 évben 20 kilót híztam: 53- ról 73-kg-ra

eközben volt, hogy 1 hét alatt 5 kilót fogytam.

vagy túl sok célom van- vagy öngyilkos akarok lenni,

vagy nem dolgozom egyáltalán- vagy túlhajszolom magam melóval, ez igaz a tanulásra is..

egyszerűen nem tudok uralkodni az érzéseimen, nálam nincs aranyközép út..

emiatt egyre értéktelenebbnek és rosszabb embernek érzem magam.


2018. febr. 27. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mániás depresszió? Am velem is tök ugyanez a helyzet, annyi különbbséggel, hogy nem hízok meg, mert 1 nap megeszem 2 nap kajáját másnap meg egy falat nem megy le torkomon.. 18/L
2018. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bipoláris depresszió
2018. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
semmilyen depresszió
2018. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el pszichologushoz es ne itt keress valaszt az ilyen komoly kerdesekre. Ezen az oldalon minden masodik felhasznalo ondiagnosztizalt depresszioban szenved. Nem feltetlenul fedi a valosagot de dramaian hangzik ezert jo figyelemfelkeltesre.
2018. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!