Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a francért csinálja ezt...

Mi a francért csinálja ezt sok férfi? Más nem tudna ettől a falra mászni?

Figyelt kérdés

Mikor beszélek valakivel, megkérdezi, hogy mit csinálok, majd ha tényleg csinálok valami hasznosat rögtön azzal jön, hogy kis ügyes vagy. A másik dolog, amitől tényleg a falra tudok mászni az az, amikor mondok valamit (pl azt, hogy ma 8tól volt órám az egyetemen, vagy csak szimplán azt mondom, hogy úton vagyok vasárnap az albérletbe, mert hétfőtől megint órám van), ilyenkor meg aztal jönnek, hogy jaj az nem jó, jaj, az rossz. Semmi értelme, semmi tartalma,mégis mondják, hogy mondjanak valamit.

Mást nem bosszantanak az ilyen férfiak?


2018. febr. 27. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Hát én meg pont lányokkal/nőkkel tapasztaltam ezt.

Meg most őszintén, mit mondjon az elmondottakra? Én sem fél órás választ adok arra, ha elmondja valaki, mit csinál.

Meg most ha úton vagy, mit írjon rá? Ha egy szimpla "ok" lenne a válasz, akkor meg most azon hisztiznél.


Feleslegesen idegesíted magadat ilyen baromságokon.

2018. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Ennek se volt semmi értelme, mégis leírtad. Ettől függetlenül nem fogok a falra mászni.
2018. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Nekem nincs olyan ismerösöm, aki ilyeneket mond, sem férfi, sem nö.


Ettöl függetlenül engem sokkal jobban zavar a te fogalmazásod, érthetetlen, hogy tulajodnképpen mit is akarsz mondani.

2018. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

Én soha nem válaszoltam így egy lánynak.

Akikkel beszélgetek azokkal valamelyest közelebbi kapcsolatban állok, szóval nem vadidegenek, úgyhogy úgy beszélgetünk egymással, mintha haverok lennénk.

Lehet ezért nincs barátnőm? :/

-Úton vagyok vasárnap az albérletbe

-És most ezzel mit kezdjek? :D Ha már ott vagy, hozz xy-t a boltból, kifizetem.


De ugyanúgy ők is ugyanígy beszélnek velem, nincs sértődés. :D

Bár ezekkel tényleg "közelebbi" kapcsolatban állok, mert ismerem őket pár éve.

Ha valami random egyetemi évfolyamtárs írna rám, hogy megy vasárnap az albérletbe szerintem vissza sem írnék neki, vagy maximum annyit, hogy "Aha", mert fogalmam sincs, hogy mit csináljak az infóval. Egyáltalán mért írnál rá valakire ezzel, érted?... :D

De soha nem írnék valakinek olyat, hogy "de kis ügyes vagy", nem a kisgyerekemmel beszélek... (nem mintha lenne...)

2018. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Miért reagálsz túl bármit? Nyílván nem a legértelmesebb válaszok, de nem is annyira borzalmasak, amennyire te beállítod ezt. A te mondandód sem tartalmasabb az alapján, amit leírtál. Tehát nem értem mi bajod, inkább nem kellene szóba állniuk veled:D
2018. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Fiú vagyok, mégis már elolvasva is irritáló.

Ilyenkor próbálnak úgy viselkedni mint akik kis kedvesek, egyetértők, talpnyalók akik hízelegni próbálnak, hátha megkedveled őket.

Akiket láttam férfiak akik ilyenek, azok magasról telibeszarnak minden csajt, és azt hiszik ennyi bőven elég hogy imponáljanak pár csajnak, és kedves úriembernek látják őket.

De némely csajnál be is válik.

2018. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
ezt pont ti csináljátok, ne fogd ránk.
2018. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én meg azt bírom mikor négyszer elmondja vki ugyanazt..kortól, nemtől függetlenül
2018. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem haverkodj a pókemberrel s lehet szívesen másznál vele falra:D
2018. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Most konkrétan mi a baj?


Igen tudom, az én k anyámot, hogy nem vagyok képes felfogni a kérdést...

2018. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!