Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a francért csinálja ezt...

Mi a francért csinálja ezt sok férfi? Más nem tudna ettől a falra mászni?

Figyelt kérdés

Mikor beszélek valakivel, megkérdezi, hogy mit csinálok, majd ha tényleg csinálok valami hasznosat rögtön azzal jön, hogy kis ügyes vagy. A másik dolog, amitől tényleg a falra tudok mászni az az, amikor mondok valamit (pl azt, hogy ma 8tól volt órám az egyetemen, vagy csak szimplán azt mondom, hogy úton vagyok vasárnap az albérletbe, mert hétfőtől megint órám van), ilyenkor meg aztal jönnek, hogy jaj az nem jó, jaj, az rossz. Semmi értelme, semmi tartalma,mégis mondják, hogy mondjanak valamit.

Mást nem bosszantanak az ilyen férfiak?


2018. febr. 27. 17:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de van, hogy így válaszolok... hogy miért?

Mert az illető írt valamit, amire nincs jó válasz. Ha azt írom, hogy "ok", akkor a következő téma, a "miért vagy megsértődve?", miközben egy harmadik fél felé megy is a hír: "Ez a r.banc már megint hisztizik!!!"

Ennyi a történet, h én miért használom néha. Más szemszögét nem ismerem.

2018. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Máskor meg az a bajuk a nőknek, hogy nem érez velük együtt senki, meg hogy nekik nem megoldás kell, hanem lelki támogatás. :D

Én is lány vagyok mellesleg, de nem értem, hogy mi bajod van a válaszaikkal. :D

2018. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Meg mindig orulok, hogy nem nonek szulettem.
2018. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!