Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne szeressek annyira?

Hogyan ne szeressek annyira?

Figyelt kérdés
Ha valaki egy kicsit is kedves velem, már elárasztom a szeretetemmel... Még ha idegen is, úgy kezelem, mintha régi "családtag" vagy nem is tudom mi lenne... De végül mindig eltaszítok magamtól mindenkit, és egyedül maradok. Mit tehetnék? Annyira szeretethiányos vagyok...

2018. febr. 28. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre én is szeretném tudni a választ mert én is kiírhattam volna.
2018. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld kontrollálni. Én is ilyen vagyok, de a legutóbbi próbálkozásnál nagyon csúnyán megjártam. Így már senkibe nem fektetek több energiát mint amennyit kapok.
2018. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Pszichológus segítségével, mert magadat nem látod kívülről, ő pedig segíteni tud abban, hogy ne kövesd el mégegyszer ugyanazt (vagy hasonló) viselkedést.
2018. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Aki szimpatikusnak talal, az keresni fogja a tarsasagod. Akinek nem vagy szimpatikus, az nyilvan kerulni fog. Ezzel nem kell foglalkoznod. Olyan emberekkel vedd korbe magad, akikkel kellemesen eltoltheted az idodet.
2018. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Minek akarnád /akarnál eltaszítani másokat? Én pl szerelmes vagyok magába a szeretet érzésébe is. Imádom ezt az érzést, feltölt.
2018. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
*Nekem is volt olyan, hogy tele voltam egy nagy adag felemelő szeretettel, de nem volt kivel megosszam, úgyhogy pont hévvel mentem, ezt a nagy adagot az utastársaimba pumpáltam bele, akik szintén idegenek voltak:) Jól esett, jó érzés volt:) Mert ugye annyi pozitív energiával se feltétlenül tud mit kezdeni egyedül az ember. Ha már valaki vagy valami esetleg valamilyen szituáció ébresztette benne. Add ki magadból nyugodtan, mert különben sok lesz:) A fáknak is odaadhatod. Csak mondjuk én pl nem ölelgetnék egy fát, amit potenciálisan előtte lepisiltek; szóval jó, ha van udvarotok, és ott.
2018. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Én az interneten megismert levelezőpartnereimhez fűztem sok reményt, pedig nem szabadott volna. Túl hamar és túlságosan is megkedveltem őket. De aztán végül egyikből sem lett semmi, nem találkoztunk, ráadásul még olyan is volt, aki megszakította velem a kapcsolatot. Az eléggé szíven ütött. Fogalmam sincs, hogy vagyok képes ennyire ragaszkodni bizonyos személyekhez, akikről csak fényképet láttam és üzeneteket olvastam tőlük.
2018. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!