Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen ember lennék?

Tényleg ilyen ember lennék?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, sok rossz dolog történt velem az elmúlt időben. Anyukámtól folyamatosan azt kapom, hogy önző érdek ember vagyok, nincs szeretet a szívemben. Minden rossz 13éves koromban kezdődött kb.. Hosszú idegig egyedül nevelt engem anya elváltak a szüleim csak kettecskén voltunk. Majd egyik napról a másikra elkezdett járni hozzánk egy férfi 1hét múlva úgy szembesültem vele hogy van közöttük valami, hogy gyanútlanul bementem a szobába és egy ágyba találtam őket. Visszaemlékezve ez nekem hatalmas fájdalom volt. Majd hamarosan hozzánk költözött az illető. Kezdettől fogva utáltam anyum elhanyagolt folyton veszekedett velem stb kb fél évig tartott vagdostam magam nem voltak barátaim és mire lecsillapodott neki a rószaszín köd akkor vette észre hogy a férfi folyamatosan meglopta. Kezdve a telefonommal. Aztán vége lett majd lett a mostani mostohaapám aki alkoholista 20 éve. Elején minden jó volt egészen a szívembe fogadtam de mostanra elég sok minden megválzozott rengeteget részeg veszekedik egyszer kezet emelt rám üt csapkod ordít. Mikor összeköltöztünk az unokaöccsével még minden ok volt. Majd egszer csak eltünt a telefonom, spórolt pénzemnek fele. Nem a nevelőapám volt hanem a drogos unokaöccse. Aztán elköltöztünk ők összeházasodtak. Eközben kimaradtam a suliból pánikbeteg lettem. 2x is feküdtem kórházban nem bírom a buszt a tömeget stb. 10.et megcsináltam esti tagozaton de viszont 11.et félbe hagytam megint. Nagyjából október óta hazudok apukámnak és a nagyszüleimnek hogy járok. Iszonyatosan rosszul érzem magam miatta de nem akarom hogy idegeskedjenek elsősorban, de a következményektől jobban félek. Ez alatt a fél év alatt annyira rászoktam a hazudozásra hogy már saját magam eltudnám ásni néha. Tudom hogy az én kezemben van a döntés hogy igazat mondok e vagy sem de mégse megy. Apukámnál érzem magam otthon igazán ide menekülök ha itthon éppen a nevelőapám szétver mindent nagyon lelkiismeret fulldalásom szokott lenni hogy anyukámat itt kell hagynom de mindig eszembe jut hogy ő választotta ezt én mért szívjam meg. Most igazából azon robbant ki egy vita hogy anyum kiirta a hűtőre "aki nem dolgozik ne is egyék" mondom neki rendben amikor itthon vagyok nem eszek egy falatot sem ezen meg kiakadt hogy lelki terrorban tartom őt nincs szeretet a szívemben. mellesleg nagyszüleimtől mióta világ a világ azt hallgatom hogy anyum egy pénzevő k. Anyukámtól hogy a nagyanyám egy rosszindulatú nő és egyik fél sem hagy ezzel mindenki mindennek az ellentetjét mondja fogalmam sincs ki mond igazat ki nem. Már kezdek ebbe beleőrülni.


Most ezt a dolgot eléggé összevissza írtam le de már tényleg nem tudom ki vagyok én egy idegen ember hátha jobban átlátja ezeket köszönöm annak aki elolvassa.


2018. márc. 1. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Anyukád csak boldog szeretett volna lenni, olyan valakit keresett gondolom, aki segít neki. Ma egyedül nehéz egy gyerekkel ebben az országban.

Segíts neki, ahol tudsz, nem azért csinálják, amit csinálnak, mert rosszat akarnak neked.

Amiket leírtál, folyamatosan lázadsz minden ellen, ami létezik, nem csoda, hogy anyukád ezt mondja.

2018. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megloptak, edes anyad az önző nem te, neked lett volna fontos a törődés ahelyett 2 idiotara pazarolt 4 évet, nem csodalkozom, hogy itt tartasz ahol, szerintem még mindig egyszerűbb lett volna egyedül nevelnie mint + egy alkoholistat eltartani. Nevelőapád dolgozik ?
2018. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendes állása nincsen hetente 2x eljár dolgozni de azt a pénzt meg elissza szóval mondhatni nem dolgozik.
2018. márc. 1. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán, anyád tartja el és nem tűnik fel neki, hogy csak kihasználja? Akkor anyád "kapcsolatfüggő" és ez ellen nem sokat tudsz tenni, ha neki "nem nyílik ki a szeme".
2018. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Illetve, annyit tehetsz, hogy amint lehetőséged adódik, eljössz otthonról, mielőtt teljesen "kikészít" ez a helyzet.
2018. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most fog elválni hálisten elfelejtettem leírni. De ez nagyon elhúzódik mivel a férj nem egyezett bele.
2018. márc. 1. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!