Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy idősebb nő becézget,...

Ha egy idősebb nő becézget, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Bocs, ha nem jó kategóriába írtam.

24 éves vagyok, és már jópárszor (8-10 szer már biztosan) kerültem olyan helyzetbe (legutóbb tegnap), amikor ilyen 50-60-as nők kezdtek becézgetni "drágaságom, édeském, mucikám" és konkrétan lefagytam a döbbenettől, mert annyira furcsa volt a helyzet, hogy valaki, hogy képes egy vad idegennek ilyeneket mondani? Hogy kell ilyenkor viselkedni, egyáltalán mi jár ilyenkor az idősebb nők eszében?? Komolyan mondom, tegnap pl. már kezdtem el hinni, hogy a gyereke vagyok vagy az unokája vagyok, teljesen olyan lett a légkör. Egyébként a végére már egész vicces lett a szituáció, a kezdeti döbbenet után



2018. márc. 3. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ezeken ledöbbenni, semmi kiakasztó nincs ezen, valószínű van gyerekük, talán veledkorúak, tele vannak szeretettel mindenki iránt.

Remélhetőleg minden nő ilyenné válik, a manapság nagyon elterjedő félben lévő "nem akarok gyereket" mozgalom ellenére.

2018. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
engem szoktak angyalkámnak, drágámnak hívni, én ennek örülök, szerintem tök cukik.
2018. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan. Ez teljesen természetes, cukorfalat.
2018. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, jó. :) Végülis ez legyen a legnagyobb "bajom"
2018. márc. 4. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!