Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha 19 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha 19 évesen nem a korombeli, hanem az idősebb (27-30 éves) pasik jönnek be, akkor van esélyem náluk egy tartós kapcsolatra, vagy a többségüknek csak mint könnyű dugás jöhetnék szóba, a korkülönbség miatt?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a többségük csak alkalmi partnerként tekintene rád. Lehet, hogy van kivétel, de a többség nem hiszem, hogy komoly kapcsolatot tervezne egy ennyivel fiatalabb partnerrel.
2018. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet általánosítani. Ezek csak számok.
2018. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szemelytol fugg. Mi 19-29-el jottunk ossze, azota is egyutt vagyunk, es kozos az otthonunk mar. De mondjuk en innen szembesultem vele gyakorirol, hogy ez mar emlitendo korkulonbseg felnottek kozott.
2018. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Ez nem kor alapján dől el, hanem személyiségfüggő.

Először is, jó lenne tudni pontosan mi az oka annak, hogy ilyen korú férfiak jönnek be. Mert értelemszerűen könnyebb komolyabb jövőt tervezni olyannal akinek valamilyen szinten már megvan az önálló élete, de a férfiak pont ezt nem szokták szeretni, hogy a lány igazából csak bele akar csöppenni a már részben felépített jövőbe.

Másodszor pedig, még a huszonéves lányok is gyakran úgy járnak egyik kapcsolaból a másikba mintha annyira természetes lenne az egész mint ruhát cserélni. Ebből ugyancsak nem kér egy férfi aki komolyan akar tervezni mert a nagy szerelem meg a rózsaszín köd elég kevés, ha itt is folyton azt olvasni, hogy az első párkapcsolati bukkanónál (teljesen mindegy milyen kicsi vagy jelentéktelen) a szakítás az egyetlen járható út. A korodbeli lányok pedig nagyon ritkán gondolják ezt máshogy.


De ahogy írtam, nem korfüggő. Van olyan kolléganőm aki családanya, 30 is elmúlt már és mai napig úgy jár fszról fszra mint egy 15 éves könnyűvérű tini, plusz a szavaiból kivéve, még büszke is rá. Na őt sem tudnám komolyan venni.

2018. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed, de ritka kivételnek kell lenned a generációdban, hogy hozd érzelmileg, mentálisan és szellemileg azt a szintet, amit egy - tételezzük fel- 30 körüli férfi képvisel. Nagyon más életszakaszban jártok, éppen ezért én is 25-től felfelé tudok komolyan venni egy nőt. 30F
2018. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az esélylatolgatás fölösleges, mert mindenre és mindennek az ellenkezőjére is van példa. Az hogy megdugnak és otthagynak egyedül rajtad áll. Nem lehet ezt akármelyik nővel megcsinálni, ha van egy kis gógyid, tartásod, tudsz nemet mondani és úgy általában véve kézben tartod az életedet, akkor nem tudnak kihasználni. Annyira sokfélék a férfiak, hogy nem lehet egyetlen paraméterre leszűkíteni a komolyságot. Akármilyen kijelentést teszel, hogy a férfiak ilyenek vagy olyanok, legalább ugyanannyira lesz igaz, mint ahányra nem.
2018. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
28 éves férfi vagyok. Őszinte leszek, nekem csak szexre kellenél. Még nem találkoztam olyan 19 évessel, aki tudná hozni azt az értelmi szintet, ami egy felnőtt, komoly kapcsolathoz kell. Persze biztos vannak kivételek, de én még nem találkoztam ilyennel.
2018. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha normális vagy, érdekel a világ ami körülötted van és több témában is lehet veled társalogni, ezen felül már "kiélted" magad és lehet veled komolyan tervezni hosszútávon akkor igen. 28/F
2018. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!