Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan reagálnátok ha egy...

Ti hogyan reagálnátok ha egy 14 évvel fiatalabb férfi azt mondaná kívül és belül is szép vagy?

Figyelt kérdés

A levelező főiskolán írta ezt az egyik évfolyamtarsam.Nem reagáltam rá, beszélgetés közben nem hozta fel a témát.Nekem nem jönnek be a nagyon fiatal férfiak,de a tul idősek se.Ha fiatalabb számomra max.5-6 év ami tolerálható,meg idősebb ferfi esetében is elég kb.akkora korkülönbség

Persze a kivétel néha erősíti a szabályt, de nem 14 év korkülönbség esetében.Az illető egyébként az egyik közeli barátnőm unokaöccse és keresztfia.Én 37,ő 23.



2018. márc. 4. 16:25
 1/6 anonim válasza:
Ajha.
2018. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak ezért nem zárnám ki őt! Már persze ha egyedülálló vagy. Lehet hogy kiderül majd, hogy őt még más dolog foglalkoztatja mint téged és még nem elég érett hozzád, de láttam már példát, hogy működött a dolog nagy korkülönbség esetében is. Ugyan így a nő volt idősebb.
2018. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet,bizonyos esetekben működhet.Én nem szeretnék sokkal fiatalabb férfit.A kora is eleve kizáró körülmény meg engem ő nem is érdekel csak barátilag.Meg olyan valaki is aki szereti ha gondoskodnak róla, kényelmes típus.Valoszinu ezért jönnek be neki az idősebb nők.
2018. márc. 4. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet akkor valami anyakomplexus. Tényleg nem lenne úgy jo
2018. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, hogy még nem járt bennem, szóval nem tudhatja ;D

/csak poén/

2018. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha érdekel a srác, a kora miatt ne zárkózz el! Én 7 éve élek a nálam 12 évvel fiatalabb férjemmel, két gyerkőcünkkel! Nekünk nagyon jó így! Szóval senkivel ne törődj, ha tetszetek egymásnak! :)
2019. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!