Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha a nagyon...

Mit csináljak, ha a nagyon stresszelek az érettségi miatt? Hogy nyugodjak le?

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 17:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
Hülyeség az érettségi en 16 evesen kileptem az erettsegizos fos iskolából elmentem szakmunkas iskolába kitanultam egy jo szakmát es most ugy elek mint egy király. Ennek legalabb volt értelme, mar 16 evesen is tudtam hogy ez amit az erettsegizos iskolákban tanítanak hogy pl mire gondol a költő meg ilyen fszsagok hat ez egy vicc komolyan mondom. Életben nem sokat érsz azzal hogy tudod mire gondolt az a fszszopo rákos költő.
2018. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy stresszelsz vagy nem, mindenképpen túl fogsz jutni rajta, és akkor elmúlik. Hidd el, pár millióan már átéltük ezt előtted.
2018. márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, gondolj arra hogy a stressz nem segít a helyzeten, csak ront rajta. Menni fog az csak higgy magadban!:)
2018. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!