Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha utálom az embereket?

Normális, ha utálom az embereket?

Figyelt kérdés

Nincs semmi szociális életem.Nem járok sehova.Nincsenek barátaim.Akik voltak,azok is mind csak csesztettek,kihasználtak.Velük megszakítottam a kapcsolatot.Nem egyszer volt olyan,hogy egy barátom egyik napról a másikra egyszerűen nem állt szóba velem.

Én már nem tudok,de nem is akarok emberben megbízni.Úgyis csak csalódást,fájdalmat okoznak.Szerintem minden ember gonosz.Jobb az embert minél jobban elkerülni..



2018. márc. 4. 18:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
Beteg a társadalom, nagyon kevés a normális ember. Teljesen normális ha utálod az embert, minden okod meg van rá. És akik itt támadnak, szintén azok az emberek akiket utálsz. Az a bajuk veled hogy nem akarod hagyni hogy eluralkodjanak rajtad, és nem akarod a szabadságod elveszteni. A csavar az benne, az ember azt hinné maga az emberi faj a gonosz, pedig ez ritka hogy valaki eredendően gonosz, vagy talán nincs is ilyen. Hanem erre vagyunk nevelve!! Aki elkezd gondolkozni, és megfigyelni észre fogja venni, akkor is ha én itt 0%-os leszek! Még a pszichopaták sem lennének gonoszak, ha nem egy szándékosan megbetegített társadalom nevelné fel őket.
2021. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
A pszichológia segít, olvasd el: "a tehetséges gyermek drámája.."
2021. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Aztán olvass R.D. Laing től, és hallgasd Feldmárt.
2021. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Semmi gond, én is utálom az embereket. Az embernél gonoszabb aljasabb élőlény nincs ezen a földön.
2021. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

Az biztos... Nagyon undorító ez az embernek nevezett faj. Oké, nyilván a saját ismerőseimet, barátaimat, rokonaimat, családtagjaimat nem utálom (illetve ismerősök közül 2-3-at kb , de velük nem is tartom a kapcsolatot), viszont magát az emberi fajt, ezt a mai modern rohanó eszetlen világot, társadalmat gyűlölöm... Pl. szánakozva nézek mindig a tömegre, mikor egy egynapos ünnep (március 15-e vagy október 23-a, esetleg Mindenszentek) előtt megrohamozzák a bevásárlóközpontokat, mintha eljönne a világvége. Vagy ez a sok baleset az utakon. Nem tanulja meg a primitív kétlábúja, hogy nem telefonálunk, nem száguldozunk. Persze, hogy ott éri a végzet.

A természetre gyakorolt hatását az embernek már ne is említsük... állatok sportból való leölése, erdőirtás, szeméthegyek az óceánokban.

Meg persze a hétköznapokban ez az állandó rohanás, egymás eltiprása, kihasználása, "pénz, pénz, pénz" címszóval. Mocskos egy lény, az biztos...


Mivel abban nem reménykedhetek, hogy az emberek normálisabbak lesznek, így abban bízom, hogy - és csúnya dolog ilyet mondani, de ezt gondolom - idővel, hosszú évtizedek, esetleg 1-2 évszázad múlva az emberiség örökre eltűnik a Földről. A bolygónak tuti hatalmas felüdülés lesz.

2021. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
84%
Ne aggódj, nem vagy egyedül, nagyon sokan vannak így! Mit gondolsz miért van annyi fásult ember az utcán, amikor jön-megy. Sokan alig várják, hogy hazaérjenek és ne kelljen emberek között lenniük. Általában azok utálják meg az embereket, akiket vagy sok csalódás és szenvedés ért, vagy csak nyitott szemmel járnak és látják, azt a sok képmutatást és sok gonoszságot és förtelmet, amit a sokan nem. Természetes, hogy előbb-utóbb ez lesz az eredménye! Az a fontos, hogy olyan emberekkel tarts kapcsolatot, akik hasonlóak, mint te. Ha van hobbid, abból a körből válassz, jó eséllyel ott találsz, olyat, akivel jól kijössz. És ha kiderül valakiről, hogy még sem passzoltok, hát hagyd, majd lesz másik. Ne pazarold az olyan emberekre még a gondolataidat sem, akik nem érdemlik meg. Az előző hozzászóló jól mondta, undorító ez az emberi faj. Nincs még egy olyan élelőny a Földön, ami ennyit ártott volna nem csak saját magának, de az embertársainak, a környezetnek és mindennek. Az ember már az űrt is tele szemetelte, az ember csak a pusztításhoz ért. Ez van! Ha találsz 1-2 olyan embert, akivel hasonlóak vagytok és jól érzitek magatokat, már szerencsésnek mondhatod magad. Akinek meg sok barátja van, annak valójában egy sincs, azok legfeljebb csak jó haverok, akikkel jól eltudják tölteni az idejüket. Mert azaz igaz barát, akire akár az életedet vagy a legkínosabb, legféltettebb titkodat is rámered bízni, ebből pedig maximum csak 1 vagy 2 jut egy életre. A többi csak haver, semmi más.
2022. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon szerintem normális. Amúgy valszeg ez a nép alaptermészete. Egyedül a nyugatról érkező gazdag külföldiekkel próbálnak kedvesek lenni.

Persze vannam kivételek, csak nagyon nehéz megtalálni őket. Viszont általában róluk is kiderül, hogy a szüleik felvidékiek, ők maguk erdélyiek vagy kárpátaljaiak. Szóval megértelek.

2023. jan. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!