Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a 12 éves...

Mit gondoltok a 12 éves felfogásról, gondolkodásról?

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy "12 éves felfogásról, gondolkodásról".

Teljesen különböző lehet ilyen korú gyerekek gondolkodása, felfogása. Szóval körvonalazhatnád kicsit hogy te mire gondolsz.

2018. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én 12 évesen jogi nyilatkozatokat és szerződés mintákat olvasgattam... tényleg fogalmazd meg mire gondolsz! XD
2018. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 évesen még nagyon gyereknek éreztem magam, de már ciki volt a velem egykorúaknak, ha azt mondtam, játszani szeretnék valamit. Szerintem sokan túl érettnek gondolják magukat.
2018. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez persze nem baj. Ez a fejlődés kulcsa ;)
2018. márc. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyes gyerekek 12 évesen önfeledten bújócskáznak, homokvárat építenek, szerepjátékokat játszanak. Más gyerekek 12 évesen sminkelik magukat, az instagramon/musical.ly-n/akármin lógnak és marhára felnőttnek képzelik magukat.

Te melyikre gondolsz? :D

2018. márc. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én inkább az utóbbit tapasztalom, minden ilyen korú ismerősöm ezt csinálja (legalábbis a többség). Volt amikor kisminkelve jelentek meg, akkor elgondolkodtam azon hogy melyik bolygóra kerültem..
2018. márc. 31. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Na igen, azoktól bennem is felmegy a pumpa. Fel nem bírom fogni, miért akarnak ennyire hamar felnőni? De ha még van is értelme, ennyi idősen elkezdik sminkelni magukat aztán 20 évesen ráncosak lesznek. Tényleg megéri, akkor biztosan sokkal idősebbeknek tűnnek majd...

Aztán meglepődnek, amikor idősebb palik írnak rájuk ajánlatokkal...

2018. márc. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!