Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokhatnék le erről a...

Hogyan szokhatnék le erről a "nekem úgyse megy, nekem úgyse fog sikerülni, nem tudom megcsinálni, én ehhez nem értek"- típusú negatív gondolkodásról?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd hangosan és határozottan az ellenkezőjét magadnak. Akár tükörbe is!
2017. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsohoz, allj a tukor ele es beszelgess el magaddal! Neked sikerulni fog ,meg tudod csinalni ,hisz kepes vagy ra stb.

Amugy ha leirnad mivel kapcsolatban van ez a negativ hozzaallas tobbet tudnank segiteni.

2017. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1., 2. válasz+ vannak nagyon jó motivációs videók a youtubon, amiből nagyon sokat lehet tanulni. Meg lehet tanulni a pozitív hozzáállást, de gyakorolni kell. Sokan megtanulták már, és tudom, hogy neked is sikerülni fog!:D
2017. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne próbálj meg leszokni róla, mert neked úgysem megy.
2017. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyankor csiklandozd meg magad. Egyébként ezek nem a te gondolataid, bizonyára lehúzó környezetben nőttél fel, és az árnyékok hangját hallod.


Mondok egy példát.

26 éves nő. Szűz. Apja, református lelkész. Dátum, 1968.

Lefekszik a férfival, és olyan gondolatai vannak.

"Ne nyögj, ne élvezd. A cafkák élvezik"


Ez nem vicc! Ilyenek voltak.

2017. szept. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!