Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tükrözi a valóságot,...

Mennyire tükrözi a valóságot, amit az egyes gyakorikérdések kategóriákban olvasni lehet?

Figyelt kérdés

- Az üzlet és pénzügyek kategóriában mindenki gazdag, szénné keresi magát. A köztisztviselők és a tanárok fizetése úgy látszik teljesen ismeretlen számukra.

- A politika kategóriában mindenki Jobbikos. A valóságban mindenki fideszes, legalábbis körülöttem.

- Felnőtt párkapcsolatok kategóriában minden férfi nők terén szerencsétlen, lúzer, egyedülálló. A valóságban a legtöbb férfi foglalt. A nők dettó.

- Szexualitás kategóriában mindenki perverz állat, aki ráír minden nőnemű felhasználóra. A valóságban 10-ből 9 férfi életében nem szólított le nőt.

- A Nyelvek kategóriában mindenki felsőfokon tud angolul. Bedobtam nekik tegnep este egy tesztet, kb 90% lett az átlag, nekem meg 68% lett, hiába végeztem egyetemet.



2018. márc. 5. 23:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%
Milyen valóságról beszélsz?-,- Kinek a valósága? Pl. èn elhiszem, hogy az itt írogató GyK-s pasik csajok szinglik, meg amiket felsoroltál, de nem mindenki az, általánosítani èrtelmetlen. Sajnállak, ha pont az itteni törzs gyakoris kérdezõk alapján akarsz világképet kialakítani.
2018. márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
", hogy ha a múltkor még olcsó bort kerestél egy kérdésben, akkor hogy lehetsz két nappal később milliomos nyelvzseni" Ez olyan szépen összefoglalja. :D
2018. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%
"Felnőtt párkapcsolatok kategóriában minden férfi nők terén szerencsétlen, lúzer, egyedülálló. A valóságban a legtöbb férfi foglalt. A nők dettó. " Mert sokszor az ilyen lzernek kikiáltott emberek nem túl szociálisak, így nem találkozhatsz velük gyakran.
2018. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

Elfelejted, hogy a valódi környezetedből nem mindenki gyakorizik, ezért nem lehet vele összehasonlítani statisztikailag.


Ráadásul például boldog párkapcsolat = kevesebb internet előtt töltött idő = ergo keveset (vagy nem) gyk-zik


Akinek normális és egészséges a szexuális élete, az nem írogat róla éjszakánként kérdéseket.


Az emberi természet olyan, hogy az interneten mindig jobb színben tünteti fel magát, nézz szét csak a facebookon, mindenki boldog, bölcs, étteremben kajál és utazgat. :))))) Ezáltal kicsit maga is elhiszi az ember, hogy jó neki. Vagy hogy legalább olyan jó, mint másoknak. A valóságra legtöbbször nem is nyitják ki a szemüket.

2018. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#14

“boldog, bölcs, étteremben kajál, utazgat”


Bár én nem vagyok olyan, aki mindenfélét közzétesz fb-on, még a kajáját is.. De most mi van abban, ha valaki ezekrõl posztol, miért is akarna jobbnak tūnni?? Aki nem szokott utazgatni, vagy alkalmanként étterembe járni, az hogy a fenében tegyen fel errõl képet? Eléggé képtelenségnek hangzik más országban fényképezni, miközben nem vagyok ott:)). Amúgy az én szememben senki sem tūnik bölcsnek pár idézet posztolgatásával, max. akkor, ha saját gondolatokat ír.

2018. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%

Családi kapcsolatok:



"14 évesen már 20 év munkaviszonyom volt a helyi cipőgyárban, kenyéren meg vízen éltünk, szal a gyerekemnek se legyen jobb az anyjába a büdös istent, majd megtanulja, nem fogom 12 éves kora után tartani44! 4!4*

2018. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
6%
Addig olvastam, hogy a politika kategóriában, mindenki jobbikos. Mivel elég sokat "járok" oda, tudom, hogy ez erős túlzás.
2018. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Na jó, egy kicsit tovább olvastam: a felnőtt párkapcsolatok kategóriában, nyilván azért van annyi "lúzer", mert többnyire nem az fog kérdést kiírni, akinél minden rendben. A szexualitás kategóriában, azért lehet sok "perverz állat", mert a névtelenségnek köszönhetően, itt a legmocskosabb vágyaikat, fantáziálgatásaikat is le merik írni, el merik mondani. Az életben, "arccal", nem. Stb., stb.
2018. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
Eleve az internethasználat miatt is más ez az oldal, és más a valóság. Egyes társadalmi csoportokból, korosztályokból sokan netezők, míg másokból kevesen. Akik neteznek, azok közt is sokan vannak, akik inkább csak tartalmat fogyasztanak, és ha tartalmat is hoznak létre, abból is csak keveset (ami kb. kimerül néhány facebook posztban). Tehát soha nem lesz reprezentatív ez az oldal.
2018. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
77%

Plusz itt GYK-n mindenki már kisbaba korában félállásban dolgozott, mert ők saját maguknak vették meg a pelenkájukat, nem az anyjukon élősködtek a gondolkodásuk szerint.

8 évesen már főállásban dolgoztak ált.suli mellett, 15 évesen már saját házuk és kocsijuk volt. :D

2018. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!