Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek, hogy képes egy...

Szerintetek, hogy képes egy ilyen szép lány erre?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból meglátogattam egy szexpartner kereső oldalt. Ahogy nézegettem a lányokat megláttam egy nagyon furcsa leírást egy nagyon gyönyörű lányról, 20-as éveiben levő, na de nem is ez a lényeg. Szóval 18 és 99 év közötti férfiakat keres. Szerintetek egy ilyen lány miért akarna egy 60-99 körüli férfival lefeküdni. Egyáltalán az is mindegy, hogy ronda-e az illető, csak legyen kifizetve és tiszta ápolt legyen? Lehet túlsúlyos is, mindegy? Ezen filózok egy ideje, hogy-hogy képesek erre :D

Erről a lányról van szó: [link]

Akit nem érdekel ez a kérdés az NE írjon! Normális válaszokat várok!

Köszönöm Előre is :)


2018. márc. 7. 15:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
65%
Prostitualt, mi ezen a meglepo? Tubusban eltel eddig?
2018. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Ezt eddig is tudtam prosti! Itt arról van szó vagy volt, hogy-hogy van erre gyomruk...
2018. márc. 7. 16:15
 23/30 anonim ***** válasza:
80%

"Óvszer nélkül!? De nem félnek?"


Te hány éves vagy, hogy ezekkel még ennyire nem vagy képben? :D

Mellesleg a belinkelt leányzóról igencsak látszik, hogy kokeró, azonkívül az összes fotója túl van retusálva.

2018. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Mármint gondolom 1 nap nem 1 féfi veszi fel őket az útról, de egy sarkiról volt szó, aki azért nem tiszta!

-_- Aki le van maradva az olvassa vissza a válaszokat és a leírást is!

2018. márc. 7. 16:20
 25/30 anonim ***** válasza:
29%
A szépség nem igazán erény, szerintem.
2018. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy szerintem ez tuti fake profil. Túlságosan túl van retusálva az összes kép, és kizárt dolog, hogy ez a csaj 20-22 éves legyen.

Mellesleg nem tudom kérdező, min csodálkozol. Aki úgy dönt, hogy pénzért szexel másokkal, azt leginkább csak a pénz érdekli, és nem az a személy, akivel lefekszik.

Ott van példának Palácsik Tímea meg Andy Vajna. Mit számít a kinézet, ha a csaj segge tömve lesz pénzzel meg egyéb dolgokkal.

Amúgy meg ez még csak a jéghegy csúcsa, hogy valaki öreg papperekkel lefekszik. Ennél sokkal de sokkal durvábbakat is bevállalnak sokan pénzért.

2018. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal durvább dolgokat is megtesznek emberek a pénzért. Van aki másokat átver, meglop, bántalmaz vagy akár meg is öl; ehhez képest lefeküdni egy öreg, vagy előnytelen külsejű férfival jelentéktelen dolog.
2018. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

Agyonretusált fotók alapján senki sem szép a valóságban;)

Ha az lenne, akkor valós képpel kínáltatná magát...


Pénz kell neki, azért teszi...nincs senkije, senkinek is nézték eddig, annak is érezhette magát, arra használták csak, így lesz pénze végre, valaki is valakiknél...övé a "világ"...gondolja.

Persze, lehet csak egyszerűen "ilyen" s kész.

2018. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
92%

Lefeküdni egy idős, öreg, netán elhízott télapóval manapság már nemigazán egy nagy dolog. Nagyon sok ilyen lány megcsinálja ezt a pénzért, sajnos nem egy nagy ritkaság ez már.

Nézz csak körbe: Andy Vajna + Timike, Donald Trump + Melania, Hugh Hefner + a felesége, stb. Nyilvánvaló, hogy a nő a pénzért (meg a hírnévért) van velük, ők meg maguk mellett mutogathatnak egy fiatal biodíszletet, akit az ágyban is magukévá tehetnek.

Hidd el, ha valaki prostituáltnak áll, akkor huszadlagos lesz a kuncsaft kinézete. Az számít már csak, hogy mennyit fizet.

Az viszont undorító, hogy sok ilyen fiatal prosti simán csinálja gumi nélkül. Az ilyenek egyáltalán nincsenek tisztában, hogy milyen veszélyeknek teszik ki magukat, és itt most nem a terhességre gondolok, hanem a nemi betegségek kavalkádjára.

2018. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Ez a csaj sokkal szebb.😍Kár hogy lányokat nem vállal.😐

2018. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!