Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetek már így?

Éreztetek már így?

Figyelt kérdés

Szétvet az ideg. Legszívesebben vitáznék egyet egy ismeretlennel, mert máshogy egyszerűen nem tudom levezetni. Már napok óta.

22/L



2018. márc. 10. 11:07
1 2
 11/11 Ergos válasza:

folyt. A heten ejszakas voltam, ergo vasarnap reggel vegeztem, egesz heten alvashiany esete alt fent a napi 3h alvasok miatt. Ilyenkor amugy is robbanekony vagyok, kicsit felkell toltodni utanna, harapok minden szora sajnos. Kis sport mindegy az amit szeretel vegezni akar seta is szoba johet, vagy kis torna a szobaba, mindegy szeresd csakcsinalni. A test ha megvan, mar csak a lelekkel kell torodni, mivel anelkul nem er az egesz semmit, beszelgetni baratokkal,csaladdal vagy olvasni kell vannak nagyon jo konyvek, amik olvasasa megnyugtat. Az elobb is 2-3h olvastam ejszaka van igaz 2-5ig nem tudok aludni, es azt kell mondanom, jelen allapotomban mintha sulytalannak ereznem a testem, konnyu a lelkem, ugy tudnam az egeszet legjobban osszefoglalni, mintha testen kivuli elmenyem lenne, minden lepereg rolam, nyugodt vagyok. Ezt a tudatalapott szeretnem megtartani, es probalok is tenni erte. Az uj het mashogy indul feltoltodve, a heten egyebkent is szabin vagyok, pihenek feltoltodok, sokat olvasok kozben, es probalom kicsit rendbetenni ami belul van.

Sok sikert neked is hozza!

2018. márc. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!