Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 28 évesen más is szokott...

28 évesen más is szokott zenehallgatás közben énekelni némán vagy pengeti képzeletbeli gitárt a kezével? /f

Figyelt kérdés
Attól félek totál idiótának néznek az emberek pedig szeretem csinálni :(
2018. márc. 10. 21:12
1 2
 1/12 Zoli780806 ***** válasza:
64%
Nem. 27 éves koromban abbahagytam
2018. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Énekelni nem nagyon, mert nagyon rossz hangom van, esetleg imitálom. Meg "táncikálok" mellé. :D


24f

2018. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem nézünk idiótának, csináld csak, üdv: az emberek.
2018. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ugyan még csak 24 vagyok, de én is imádom így produkálni magam zenehallgatás közben, és ez szerintem 28 éves koromra se fog nagyon változni :D

De nyilván persze csak otthon, egyedül a négy fal között hallgatok így zenét, és ott az égadta világon nem zavarok senkit ezzel és nincs is aki hülyének nézzen. Másnak meg értelemszerűen nem dicsekedek ezzel.

Szóval hacsak te nem a nyílt utcán kezdesz el hangosan énekelni és léggitározni, akkor nem értem a problémád :D

24/F

2018. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28 éves nő vagyok. Egész nap a Smooth Criminalra ráztam magam itthon, de mint a hülye. Útközben azért nem szoktam ilyet csinálni, bár üres villamosmegállóban többször énekelgettem már magamban :) Aki idiótának néz, az olyan besavanyodott is, ne foglalkozz vele :)
2018. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én zongorázni szoktam az asztalon meg táncolni a fotelben mint egy degenerált, utcán/buszon azért visszafogom magam. Nem nézlek idiótának mert akkor magamat már nem tudnám hova rakni :D
2018. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ennyi hóbortság még belefér,de azért komplett koncertet ne adj elő,mert az már fura lenne tényleg :D
2018. márc. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
Én 27 vagyok és nem csak némán, de rendesen énekelek, léggitározok, légdobolok, éneklem a zongorát, a gitárszólót meg minden. Egyszer egyedül ültem a buszon és miután előadtam kb. egy fél albumot a kedvenc bandámtól, esett le hogy nem lehetek egyedül mert valaki vezeti a buszt. Mentségemre szóljon hogy jó a hangom :D
2018. márc. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz a megasz@rosok mit csináltak...csak ő alájuk tettek zenét s kezükbe csendes hangszert :DDD
2018. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor gáz ha olyannal találkozol össze aki tudja is a dal akkordjait vagy legalábbis kvintjeit gitáron és rádszól hogy hejte azt nem úgy kell fogni :-D
2018. márc. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!