Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért beszélnek egyes nők úgy...

Miért beszélnek egyes nők úgy az önbizalomhiányos férfiakról, mintha valami undorító férgek lennének?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy nőnek nem nagyon lehet vonzó egy önbizalomhiányos férfi, de az ahogy egyes nők beszélnek róluk az akkor is bunkóság.

2018. márc. 11. 12:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
2%

A mai nők ilyenek:

https://www.youtube.com/watch?v=xgGw4bux_q4


Ha ott van a "barátnő" a nőnek, akkor meg hirtelen "tudnak" dönteni:

https://www.youtube.com/watch?v=UmovUkIBkT8


Ez a csapat lesz a nyerő és a nyomás hatására persze, hogy lúzernek fogják titulálni a kevés önbizalommal rendelkezőket.

2018. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
68%
Voltam ilyennel és kész szenvedés volt vele 1 hónap is! Minden második nap behisztizett valamin, baszogatott miért nem tudok vele találkozni holott elmondtam neki, minden szavamon fennakadt hogy ezt miért mondtam, vita alatt tagadott mindent amit ő mondott/írt hogy ez nem így van...stb stb...a nőknek lelki társ kell, nem egy kisfiú akiről gondoskodniuk kell, vagy korlátlan szeretetet biztosítani nekik és közben minden egyes hisztit és a mindennapos "jaj szar kedvem van és ma miattad mert rosszat mondtál nekem álmomban" dolgot elviselni nekik.
2018. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

#9:

Szerintem nem biztos, hogy az önbizalomhiánya miatt kritizálta a külsődet, lehet, hogy csak bunkó volt az önbizalomhiánya mellé. Én senki külsejét sem szoktam kritizálni.

2018. márc. 11. 13:15
 14/26 A kérdező kommentje:

#10:

Igazad van, legtöbbször (de persze nem mindig) csak színészkedés a dolog, de igazából nem olyan erősek, mint amilyennek mutatják magukat. Valamiért George Carlin férfiakról szóló beszéde jutott eszembe a válaszodról (ami nem rossz dolog).


#13:

Ebben van valami, az önbizalomhiányos férfiak tényleg nagyon igénylik a gondoskodást és viszonylag könnyen megsértődnek, de ettől föüggetlenül még akkor sem érdemlik meg szerintem azt, hogy úgy írják róluk, hogy férfi, hogy "férfi" (bár még ez bőven finom kritika), meg hogy úgy beszéljenek róluk, mint egy pedofilról kb. Amúgy ez az egész hülyeség, hogy egy férfinak mindig magabiztosnak kell lenni és sosem szabad panaszkodnia az első apától ered, aki több mint 10 milliárd ember szenvedéséért felelős a történelem során azzal amit a fiának mondott: [link] "So, basically it went this way: the first father got annoyed by the cry of his son and told him to suck it up, and because of this, his son thought he should repress his emotions, and that thought passed on with the generations from that point, and women went with the flow. So, the first father is responsible for the suffering of more than 10 billion people throughout the history. Fuck you first father."

2018. márc. 11. 13:33
 15/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem gondolom azt nőként, hogy az önbizalomhiányos férfiak férgek, mert nekem is volt egy hosszú időszakom, amikor minden voltam, csak magabiztos és erős nem. Szóval tudom, milyen átélni ezt. Igazság szerint nekem nagyon sokat adott az, hogy összejöttem az első párommal, 3 éve vagyunk együtt. De ha egy kapcsolat sincs jó hatással egy önbizalomhiányos illetőre és nem akar tenni azért, hogy ez jobb legyen, akkor megértem, hogy a másik fél szakítani akar vele.
2018. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
77%

Magával az önbizalomhiánnyal nincs semmi baj; rengeteg félénk, de remek férfi van, (akikre bár nem feltétlenül néznek elsősorban társként a nők, de nem is beszélnek róluk féregként) de a probléma azzal van, hogy a többségük hisztivel, szánalomkeltéssel, és önmaguk áldozatnak beállításával próbálja pótolni az önbizalmat. Magyarán az megy, hogy a nők gyenge kis semmirekellők amiért szeretik a magabiztos pasikat, és ezt hogy képzelik, miért nem lehet a lelki tisztaságot fontosnak tartani inkább, és úgy általában minden nő a utolsó, nőverő trógerekre bukik, csak azért, mert ők határozottak.

Na ezzel a mély sovinizmussal van baj, amit szemléltettek is...

2018. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
74%

Kb. ugyanazt akartam írni, mint a 83%.

Nem az önbizalomhiánnyal van baj. Hanem elég megnézni, milyen vagdalkozást műveltek itt is, meg a párkapcsolatis kérdéseknél a magukat félénk/rendes srácként definiáló férfiak egy része (tehát nem mind!). Én nem szeretem, amikor okoskodva leoltogatják az önbizalomhiányos embereket, de annyiszor hallom a másik oldalról már "mai nők ilyenek olyanok, mind K...." hogy egyszerűen elegem lett ebből az egészből.

2018. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

#16:

Nem védeni akarom azokat az önbizalomhhiányos férfiakat, akik szidják a nőket, csak megmutatom mi az oka: "akikre bár nem feltétlenül néznek elsősorban társként a nők".

2018. márc. 11. 18:05
 19/26 anonim ***** válasza:
68%

#18 A párkapcsolat nem alanyi jog. Ha valakibe nem szerelmes senki, azzal nem tiporták sárba az emberi jogait, és bár rosszul eshet, nincs joga gyűlölködni emiatt. Te sem adsz mindenkinek esélyt, szóval ez a képmutatás első rétege. A második réteg meg az, hogy jelenleg te megértő vagy azokkal a férfiakkal, akik gyűlölködnek (még ha állításod szerint nem is véded őket) mert a nők nem nyitják szét nekik a lábukat, miközben sértettnek állítod be magad, mert a nők lekicsinylően beszélnek - nem is az önbizalomhiányosokról, hanem az önbizalomhiányos nőgyűlölőkről.

Ha ez megnyugtat, a világ összes önbizalma a tiéd lehetne, akkor sem lennél kellemesebb személyiség.

2018. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a baj a megmagyarázással. A sorozatgyilkosoknál is szokták keresni az okokat, de senki sem akarja felmenteni őket.
2018. márc. 11. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!