Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért beszélnek egyes nők úgy...

Miért beszélnek egyes nők úgy az önbizalomhiányos férfiakról, mintha valami undorító férgek lennének?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy nőnek nem nagyon lehet vonzó egy önbizalomhiányos férfi, de az ahogy egyes nők beszélnek róluk az akkor is bunkóság.

2018. márc. 11. 12:18
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

"Ha ez megnyugtat, a világ összes önbizalma a tiéd lehetne, akkor sem lennél kellemesebb személyiség."

Áhh, egy jó kis személyeskedés a végére, ráadásul nem sok alappal.

2018. márc. 11. 20:01
 22/26 A kérdező kommentje:
Bevallom, volt egy időszak amikor én is szidtam a nőket, de ezen már túl vagyok amióta olvastam a jófiú szindrómáról és meghalgattam George Carlin férfiakról és nőkről szóló beszédeit.
2018. márc. 11. 20:04
 23/26 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem hiszem, hogy nem lennék kellemesebb személyiség a nők számára, ha lenne önbizalmam. Ha igaz lenne amit írtál, akkor Ted Bundynak nem lett volna felesége és nem írtak volna egyes bűnözőknek nők ezrei szerelmes leveleket.
2018. márc. 11. 20:08
 24/26 A kérdező kommentje:
Ui: azért válaszoltam külön hozzászólásokban, mert szarakodik a telefonom.
2018. márc. 11. 20:08
 25/26 anonim ***** válasza:
54%

"Miért beszélnek egyes nők úgy az önbizalomhiányos férfiakról, mintha valami undorító férgek lennének?"


Válasz a kérdésben:Mert ezek a nők maguk is önbizalom hiányosak.

Persze azért van egy fontos dolog:

Nem mindegy,hogy az illető férfi,hogyan kezeli az önbizalomhiányt.Az arrogancia,a nő,vagy mások szándékos gúnyolása,piszkálása,sikeres(relatíve értendő) emberek leszólása,önsajnáltatás,rendszeres hiszti(ami nem egyenlő az érzelmek kimutatásával) stb. mind csak kétségbeesett és fölösleges próbálkozás az önbizalomhiány leplezésére.Ezt minden nő kiszagolja.

A pasi reménytelen,mert mit várjon így tőle a nő?

Igen,egyáltalán nem könnyű pl.egy ronda férfinak hozzájutnia a belső erejéhez,amivel önbizalomra tehet szert olyan világban,ahol a legtöbb nő átnéz rajta,csak mert nem néz ki jól.

De nincs más választás.

2018. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos nem mindenkinek jut példás gyerekszoba. Mire felnövünk leszünk valamilyenek, és az otthoni berögződések egész életünkben kísérni fognak.

Ám ez nem azt jelenti, hogy olyannak is kell maradnunk. Amikor szembesülünk azzal, hogy nem akar a környezetünk elfogadni akkor vagy keresünk új közösséget, vagy igyekszünk felfejlődni az elvárásokhoz. A személyiségünk életünk végéig fejleszthető (már aki nem sajnálja belőle a munkát).

Nekem is volt ilyen kapcsolatom ahol a srác a kissebbségi komplexusát kötözködéssel ellensúlyozta. Nagyon fárasztó egy ilyen.

Általában azt látom, hogy az emberek gyarlók, tele vannak hibával és ezt ha tudják szeretik kivetíteni valaki másra. Erre nagyon jó alany az akinek amúgy sincs önbizalma. Az ilyen emberbe sajnos sokan "belerugnak", megalázzák. A legtöbb alkoholista is így kezdte. A sorozatos sikertelenséget szokták okolni az ivászatért. Persze ez bizonyos korlátoltságot jelent szerintem, mert ahelyett, hogy részegen fetrengett valahol inkább valami újabb megoldáson törte volna a fejét lehet, hogy idővel kialakult volna valami. Az is igaz, hogy ehhez kötélidegek is kellenek

2018. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!