Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg meg kéne változnom?

Tényleg meg kéne változnom?

Figyelt kérdés

Természetemből adódóan csendes, zárkózott típus vagyok. Mindenki azt mondja hogy ez nem jó, nyitni kéne az emberek felé, amivel egyet is értek, de az nem én lennék. Megjátszani nem akarom magam, inkább önmagam szeretnék lenni, és azt mondják mindig add önmagad, szóval ellentétbe ütköztem.

Nem tudom mi lenne a helyes.


2018. márc. 12. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívhatod megjátszásnak ezt, mások esetleg önfejlesztésnek mondanák. Nem kell mindenhez tulajdonságodhoz ragaszkodnod, ha azok mondjuk rontanak az életminőségeden.
2018. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A csendessegnek is megvannak a maga elonyei. :) Szerintem nem kell megvaltoznod, eleg ha azok az emberek fele nyitott vagy, akik igenylik.
2018. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod igazándiból.


Egy kis nyitásra mindenképp szükség van, hiszen el kell menned dolgozni, fenn kell tudnod tartani magad, és ezekhez muszáj kapcsolatba lépned emberekkel. Persze nem kell barátkozni, nem kell bájcseverészni, de szorongani sem jó...

2018. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!