Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valtoznom kellene, es nekem...

Valtoznom kellene, es nekem is "villogni" azzal, amim van?

Figyelt kérdés
A kornyezetemben a csajok nagy resze ezt csinalja. Vesz 1 parfumot,lefenykepezi, felteszi instagramra. Vagy elmegy inni valamit szinten lefenykepezi,hetente tesznek fel selfie-t, ha uj ruhat vesznek, lefenykepezik, ha uj magassarkut vesznek, lefenykepezik es szinten megy instagramra. En nem vagyok ilyen, de tenyleg ez kell az embereknek, hogy ha van valakinek valamije, rogton villogni kell vele, hogy jaj, mas legyen mire irigykedjen?
2017. jún. 17. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Mindenki úgy csinálja ahogy neki jó, én mondjuk se instán se facen nem vagyok már rajt így tehetnek fel akármit, én nem fogom látni, ezért nem is kell foglalkoznom vele.
2017. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Annyi az értelmi szintjük, és te is arra haladsz.
2017. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Dehogy kéne. Az ilyen pitsákan messzire el kell kerülni. :D

28F

2017. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek a p1cs4k nagyon unatkozhatnak. Az oké, ha tesznek fel magukról képeket, de magassarkúról meg parfümről? Ez most komoly? Minek követsz ilyen isten barmait?
2017. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kutyám magasabb szinten van, mint ezek a csajok.
2017. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Kipuffogtad, kiirigykedted magad?
2017. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már a "villogni" szótól is hánynom kell.
2017. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Veled is gond van, ha erre irigy vagy.
2017. jún. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az eféle "villogásnak" semmi értelme. Ostoba és primitív dolog. Tudom, az ember úgy működik, hogy ha valamit nagyon sokan csinálnak a környezetében, akkor egy idő után kezdi úgy érezni, hogy az a normális. Még akkor is, ha ésszel Ő is tudja, hogy nem az. De hidd el, nem így van; ami marhaság, az marhaság; akkor is ha sokan csinálják.


Sőt, túl sok információt megosztani magadról a nyilvánossággal veszélyes is lehet.

2017. jún. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!