Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most kaptam állandó fogszabály...

Most kaptam állandó fogszabályzót és mellé éjszakait is, hogy egyszerre hordjam. Ennek mi értelme van? Az állandó nem váltja ki az éjszakait?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Állandóra nem tudod felvenni az éjszakait.. Nem lehet,hogy arra a fogsorodra kaptad,amelyiken nincs állandó fogszabályzó?
2017. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mert ez ilyen nagy szilikonos szóval rámegy.
2017. máj. 22. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
NEhezen ertelmezheto amit irtal
2017. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mit nem értesz rajta?😊
2017. máj. 26. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:
azt nem, hogy milyen éjszakai készüléket kaptál..
2017. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is irtak fel ilyet!Es nekem mindket fogsoromon van fogszabalyzo.Szoval en sem ertem.Azt mondtak hogy az izmokat teszi helyre.Viszont nem tudom hogy mert kellett ennyit kifizetni erte.
2017. jún. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Emberek, ez a nagy cuccni arra van, hogy az állkapcsot helyre tegye, mert el van csúszva. Nekem is volt ilyen, bár megmondom őszintèn nem nagyon használtam, mert nem tudtam elaludni miatta, mert azt hittem hogy megfulladok tőle. Ne kövessétek a példámat, ugyanis azóta is el van csúszva az állkapcsom.

Meg nem tudom hogy nektem hogy van/volt, de nekem kellett olyat csinálni hogy bevettem a számba ezt a cuccost, össze kellett zárnom az ajkaimat, állva, ki kellett húznom magam és 100× nyelnem kellett. Ez konkrétan a hányást váltotta ki belőlem, szóval én ezt is hanyagoltam...

2020. dec. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!