Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apám vagy én vagyok a hibás?

Apám vagy én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Tehát apám egy nagyon erős jellem 6 éves kora óta dolgozik, és 10 éves kora óta fel nevelte a két testvérét is, mivel nagyon agresszív apja volt aki verte az anyját árvaházba nevelkedtek.


Apám ott sem sima árvaházi gyerekvolt, hanem ott is mint a sulikban kiválasztanak egy elnököt aki a többi gyerekre figyel csak ott kicsit más a helyzet kb mint a börtönben...verekedni kell,akár az élete árán is ugye az embernek, apám itt is a vezér volt.


Katona lett ott is parancsnok lett, nagyon magas intelligenciája van, szorgalmas ügyes, szigorú a munkahelyen is nem főnök de annak tekintik még a főnökök is.


Itt vagyok én gyerekkoromóta mindent, de mindent megvesz nekem még ki sem mondom mi kell már ott van egy nála sokkal jobb. Képes volt egy kocsit is venni nekem most...ha kell valami vagány dolog abból is a legvagányabbat veszi.


Viszont én meg hálátlan vagyok és buta ez az igazság, eddig abból ált az életem hogy elittam, elszorakoztam a pénzt, drogoztam közben tényleg k...vaztam minden romlott nővel össze feküdtem stb. Egy lelki nyomorék is lettem eközben, agresszív, elnyomó, hatalmaskodó a munkahelyen sem mer szólni senki (apámmal együtt dolgozok). Nagyon rosszul vagyok lelkileg neha valamikor meg telle vagyok önbizalommal egoista leszek naponta változik ez.



Beszéltem vele mert őt hibáztattam mindenért és tenyleg nyugodtan elmondta de nem tudom igaz e.


“Nem azért vagy lelkibeteg, mert én nem szeretlek mindenemet oda adom neked, hanem mert drogoztál és a hulye haverjaid miatt, a k..ák miatt érzékenyebb lett a lelked és ez védekezési mechanizmus hogy manipulálsz elnyomsz emberket stb...de helyre fogsz állni csak legy türelmes magadhoz, keress egy normális lányt, elvezd az életet de hallgass rám mert okosabb vagyok és nem bántanai akarlak, ezt csak te látod mert a világba amikor kiléptél nem azt láttad, hogy olyan jók az emberek mint itthon, de azt akarom hogy erős legyél”


Kinek van igaza?? Nagyon őszintének tűnt és majdnem el sírtam magam annyira jól esett amit mondott, viszont annyira bizalmatlan vagyok hogy még ettől is félek neha.


Köszönöm! 25f


2018. márc. 13. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A faternak igaza van. Jobban teszed ha rá hallgatsz. Sem a k*rvázás, sem a drogozás nem volt a legjobb ötlet. Ahogy az sem hogy engedted hogy mindent alád rakjon. Es ezeket nem bántásból mondom. Próbálj meg felnőni. Felelősséget vállalni.
2018. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Apád rendes, te meg egy pszichopata, és azt kérdezed, kinek van igaza? Neked biztos...
2018. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon rossz regény lett, egyáltalán nem életszerű. Azt hiszem dolgozni kell még ezen.
2018. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy felismerted a hibát, fél siker.

Apud szerintem nem hibás.

Te sem. Te csak másképp éltél, nem jártál helyes úton, de erre rájöttél. Folyamatosan tanulunk, fejlődünk, változunk.,az ún "hiba" is a folyymat része. A bűntudat pedig nem visz előbbre.

Engedd el a múltat, kezd új életet, visszafogottan, önszeretet és öntisztelet által vezérelve. Ez eleddig hiányzott belőled.

Légy büszke a jófej apudra, öleljétek meg egymást és menjen az élet szépen tovább. A drogot, qrvákat meg hagyd. Hagyd folyni szépen az életet, meditálj, relaxálj sokat, nekempl a buddhista mantrák hallgatása a youtubeon, nagyon sokat sehpgített.

2018. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 köszönöm🙂
2018. márc. 13. 23:09
 6/6 anonim ***** válasza:

és 10 éves kora óta fel nevelte a két testvérét is, >< árvaházba nevelkedtek.


Hagyjuk már...

2018. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!