Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most tényleg én vagyok a hibás?

Most tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Tegnap este kaptam egy pánikrohamot. A párom pedig,ahelyett,hogy nyugtatott volna,elkezdett velem kiabálni roham közben, ráadásul miután lefutott az egész, elkezdte mondani,hogy hogy lehetek ilyen hisztis,és miért nézem hülyének?! Hogy nála ilyennel nem érek el semmit. Azóta jóformán csak zokogok,nem tudom mit mondjak erre. Több,mint 2 éve nem volt már rohamom.

Mindig próbáltam visszaszorítani,de tegnap kijött. Most jogosan érzek bűntudatot,hogy nem tudtam visszatartani a rohamot?



2017. máj. 29. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem! A párod egy idióta! Amúgy tudja, hogy voltak regen rohamaid?
2017. máj. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudja, csak ő szerinte ez nem betegség,és mindenki csak "megjátsza"
2017. máj. 29. 07:50
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen a párod idióta! Mióta vagytok együtt? És ne érez buntudatott! Azt neki kéne
2017. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
A párod ostoba, tapló barom.
2017. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hisz neked, azt hiszi csak megjátszod, akkor el kell gondolkozni azon biztos hogy megvan-e köztetek a bizalom...
2017. máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, neked nem véletlen van pánikrohamod. Ha a barátod erre így reagált, esetleg a kapcsolatotok is benne van. Én voltam máár pánikrohamos ember közelében és annak ellenére hogy 90%ban biztos voltam benne hogy ez az, nem tudtam szabadulni a gondolattól hogy esetleg valami súlyos rosszullét (pl szívroham) Szerintem jóérzésű ember ilyenkor nem ordít, max a mentőt hívja, annyira ijesztőek a tünetek.
2017. máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és ilyenkor mik a tünetek?tehát hogy reagálsz éppen,vagy hogy zajlik?mi az amitől ennyire kiakadt?
2017. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!