Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igazán szép nőket miért a...

Az igazán szép nőket miért a pénzes férfiak oldalán látni jobbára?

Figyelt kérdés

Nagy átlagban.

Már kamasz korban is megfigyelhető, hogy a szép lányok a menő,gazdagabb srácoknak adják meg magukat.

Miért van ez?

Ritkán látni tényleg szép lányokat,nőket szegény pasival.

A szépség drága "árucikk"?

A szép nők megtehetik, hogy válogassanak vagy a pénz, a siker automatikusan vonzza a nőket és a férfi válogathat?



2018. márc. 14. 08:34
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan vagy vita ez. (ennek ellenére nem tudom, már hány kérdés íródott errõl, ami már fárasztó-.-)


“a nõk megtehetik, hogy válogassanak, vagy a férfi válogathat?”

KÖLCSÖNÖS!! Tehát ne vagy-vagy alapon gondolkodj, mindkét fél válogat a maga kedve szerint, a nõ is, meg a férfi is. Kölcsönösen vonzzák be egymást.


“A szépség drága “árucikk”?”


A természetes szépség nem az. A mesterkélt szépség az, ami neked az “igazi szépséget” jelenti: mūszempilla, festett haj, drága ruhák, feltūnõsködõ, extrém stílus, mindenféle kozmetika, wellness, az összes beauty szolgáltatás, ezek bizony mind pénz alapúak, nem értem, hogy mi olyan meglepõ neked ebben. Tehát a mesterkèlt szépség, amiket fõleg a reklámokban, médiában látunk, az nagyban összefügg a pénzzel. Embere válogatja, hogy ez kinek tetszik és kinek annyira szép. Kiskoromban én is ámultam a reklámokban szereplõ kimaxolt embereken, manapság jobban lenyūgöz a kicsit visszafogott, szerényen szép emberek látványa, mert a külsõ nem minden.

2018. márc. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Mi számít igazán szépnek? Mert szerintem ez relatív. Én nem mondanám szépnek azokat az agyonsminkelt, vihogó lányokat, akik a "fullos" pasik mellett sétálnak.
2018. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Milyen mélyen kell a saját s..ggedben élned ahhoz, hogy hőbörögj mások morális értékrendje miatt, miközben te magad is felszínes módon csak a különleges, vonzó nők iránt érdeklődsz?

Hasonló okok miatt vannak gazdag pasival, mint ami miatt te nem a szemüveges könyvmoly lányok életében turkálsz.

2018. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Ma már a szép, dekoratív, vonzó nő nem elég! Szépség elmúlik! Kimész az utcára 100-ból 35 lány szép. Vagy még annál is több.


Egyébként te is ultrafelszínes vagy! Nézz már magadba kérlek! Olvass a soraid közöd, abszolút az a típus vagy, aki bort iszik, vizet prédikál.


Fordítsuk meg a helyzetet: Te tegyük fel "nem lennél ilyen nyomorék", akkor általad említett szép lányoknál lenne esélyed. Mondjuk a szépség relatív dolog, na de mindegy...

Összejönnél ugyanúgy relatíve a te mércédhez mérve csúnya lánnyal? Ugye nem? Na...ez az álszentség!


Vagy tegyük fel szép lánynak születtél volna: összejönnél egy szegény pasival, akinek semmije nincs, miközben vannak sokkal sikeresebb férfiak, akik nálad kopogtatnak és vonzóak számodra? Ugye nem?


Most mélyen nézz magadba, vagy inkább szállj magadba! Tedd szívedre kezed, és mondd, hogy nem ezt csinálnád na persze...

Na látod, te vagy az álszentség tetőfoka!

2018. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Milyen mélyen kell a saját s..ggedben élned ahhoz, hogy hőbörögj mások morális értékrendje miatt, miközben te magad is felszínes módon csak a különleges, vonzó nők iránt érdeklődsz?

Hasonló okok miatt vannak gazdag pasival, mint ami miatt te nem a szemüveges könyvmoly lányok életében turkálsz.



Ez nekem szól?

Csak egy kérdést tettem fel.

Természetes szépségre gondoltam és nem pláza lányokra.


Hogy nekem ki tetszik az megint más.

egyszerűen fura,hogy a jóképű,rendes srácok ha szerényebb keresetűek valamiért hátrányban vannak a kevésbé jóképű, de pénzesebbekkel szemben.

2018. márc. 14. 12:19
 16/34 A kérdező kommentje:

Nem kell bántani a másikat.

Nyomorék lennék egy kérdés miatt?

Ez a magyar valóság.

Ahelyett, hogy csak a kérdésre válaszolnának elkezdődik a sértegetés.

2018. márc. 14. 12:22
 17/34 anonim ***** válasza:
Ahogy a kérdésében is benne van "megtehetik". Az árusok nyomott paradicsomot nemhiába adják olcsóbban. Általában a minőséget nézik. Mindenkinek megvan az ára és aszerint válogatnak. Többnyire, ha nem felelsz meg az előírásoknak nem látnak benned potenciált, így többnyire kémia sem alakul ki, mivel láthatatlan vagy a számukra. Részvétem!
2018. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Amúgy csak szólok, hogy a csúnyácskának nevezett lányok is kifogják az aranyhalat. Mondjuk a személyiségükkel kompenzálják a külsőségeket vagy anyagi háttérrel. Nem egyszer láttam már ilyet.... Tv-ben. 😏
2018. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
Mert úgy látszik, nagy átlagban a szép nőknek csak szépségük van, lelkük nincs.
2018. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 P83 ***** válasza:

Most már ott tartunk, hogy egy átlagos vagy átlag alatti lány is elvárja, hogy a pasija sikeres legyen és a tenyerén hordozza.


Kérdezem én mire fel?


Egy nő miért gondolja azt, hogy felsőbb rendű, mint egy férfi?

Miért gondolják, hogy nekik jóval kevesebbet kell bele adniuk egy kapcsolatba mint egy férfinak?

A férfi legyen erős, vonzó, gazdag,humoros tenyerén hordozza a nőt, mint egy hercegnőt.. mire fel??


Miért lenne egy nő hercegnő?


Ilyen alapon a férfi meg egy herceg és alanyi jogon ki kell nyalni a férfiak seggét, mert kitalálták, hogy ők hercegek.


Jó kis szabály mi?

De erre a nők egyből kiakadnának, mert ők olyan szabályokat szeretnek gyártani ami nekik kedvez.


Ilyen mikor megmagyarázzák, hogy jaj az nem pénzéhesség, hogy mindig pénzes pasit választok érdekből és, ha meg van akkor azt mondom, hogy jaj hirtelen nagyon szerelmes vagyok, gyereket akarok..

Egy lány ismerősöm megmagyarázta:

"Tudod az ős korban a férfiak elmentek vadászni és a nők meg várták haza.."


Magyarul te férfi vagy dolgozd ki a beledet, adjál meg nekem mindent én meg majd cserébe azt mondom, hogy szerelmes vagyok beléd, persze nem beléd, hanem a pénzedbe, tárgyaidba amíg rendelkezel velük.

De, ha jön majd egy másik pali akinek drágább tárgyai vannak, szebbeket mond nekem, nagyobb kedvezményt kapok tőle, akkor hirtelen kiszeretek belőled, kitalálok mindenféle kamu indokot, hogy mi a baj veled, elhagylak és hirtelen szerelmes leszek a nagyobb értékű tárgyakkal rendelkező egyénbe.


Ez a nők mechanizmusa.

Tisztelet a nagyon, nagyon kevés kivételnek.


Milyen érdekes, hogy ha egy nőnek kedvezett egy szabály az ős korban akkor azt hirtelen a 21-ik században is be akarja vezetni.

Ha vissza megyünk az időben voltak olyan korszakok mikor a nők el voltak nyomva, meg voltak erőszakolva, érdekes ezt nem akarják vissza hozni a 21-ik századba, mert ez elavult, ez hülyeség, ez nem kedvez nekik.


Mindig a könnyebbik utat választják, mikor jutunk el oda, hogy vállalják a felelősséget a tetteikért?

Mikor jutunk el oda, hogy belsőleg belátják a hibáikat és nem megsértődnek, felháborodnak?


Mindig a könnyebbik utat keresik, felelősséget vállalni nem akarnak, mikor baj van, jaj én csak egy törékeny kis nő vagyok,kikészültem, de mikor a pénzről van szó, azonnal agresszívan rácsapnak, ugyan ez mikor egy pénzes pasit meglátnak, azonnal produkálják magukat,haj dobálás stb.. az se gond, ha egy nap után szexelni kell, csak jó helyre tehesse a seggét.


De ezt persze le kell tagadni.


Ja neem én nem ilyen vagyok, vannak ilyen nők, de én neeem, pont ilyen vagy te is.


Még egy nőt sem hallottam aki belátta volna, hogy felszínes vagyok, mindig a pénzre megyek, érdekből választok párt, a szerelemről fogalmam sincsen, hiszen mindig akkor vagyok nagyon szerelmes mikor szép autó, ház, sok pénz van a láthatáron.

Csakhogy ezek tárgyak, de a nők nem a férfiakba, hanem a tárgyakba, körülményekbe szerelmesek.

A másik kedvencem, jaj engem tengerpartra vigyenek nyaralni.. :) "vigyenek" az, hogy magának megteremtse fel sem merül.

Nő vagyok nekem jár a kedvezmény..mire fel??


Szerintem nem unalmas ez a téma, ezt azok a nők mondják akik el akarják tűntetni ezt a témát.

Fel kéne vállalni végre mindenki előtt az undorító, önző, érdek természetet amivel ezek a nők rendelkeznek, nem bájosan mosolyogni és megjátszani a szende kis nőt, hanem tudja meg mindenki ezekről a nőkről, hogy milyen az igazi énjük és, ha felvállalják annak minden hátrányával és előnyével, hogy milyen emberek belsőleg, akkor majd nem fognak ilyen kérdések születni a neten sorozatban.


De ehhez túl gyávák és felszínesek ezek a nők.


jaj pénzes pasira megyek, de megjátszom magamat, nehogy kiderüljön, letagadok mindent....nő vagyok nekem lehet...

2018. márc. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!