Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igazán szép nőket miért a...

Az igazán szép nőket miért a pénzes férfiak oldalán látni jobbára?

Figyelt kérdés

Nagy átlagban.

Már kamasz korban is megfigyelhető, hogy a szép lányok a menő,gazdagabb srácoknak adják meg magukat.

Miért van ez?

Ritkán látni tényleg szép lányokat,nőket szegény pasival.

A szépség drága "árucikk"?

A szép nők megtehetik, hogy válogassanak vagy a pénz, a siker automatikusan vonzza a nőket és a férfi válogathat?



2018. márc. 14. 08:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
A nem olvastam el melyik reszet fejtsem ki? Azt nem allitottam, hogy nem olvastam bele az elso 3 sorba. Legyszi legkozelebb ertelmezd a szoveget amibe belekotsz.
2018. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

"Eddig sem olvastam el egyik esszet sem amit ebben a temaban idepotyogtetek es nem most fogom elkezdeni"


Értelmeztem.

Ez azt jelenti, hogy nem olvastad el,de hozzászóltál.

2018. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ember. A sajat szoveged sem birod ertelmezni. De segitek.

Ha az ember beleolvas valamibe akkor egy kis reszletet olvas el az egesz szovegbol. Aki elolvas valamit az mar valoszinuleg az egesz szovegre erti.

2018. márc. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Értem amit írsz ember, csakhogy ő azt írta elsőre, hogy"nem olvastam el"

Ami azt jelenti, hogy nem olvasta el, érted? :)

Ha azt írta volna, hogy nem olvastam végig egyik esszét sem akkor nem kötök bele.

Az szúrt szemet, hogy nem olvasta el, de mégis hozzászólt és véleményt mond arról amit nem olvasott el.


Ha egy filmre azt mondod, hogy szar úgy, hogy láttál belőle 5 percet az sem objektív, nem?

2018. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!