Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igazán szép nőket miért a...

Az igazán szép nőket miért a pénzes férfiak oldalán látni jobbára?

Figyelt kérdés

Nagy átlagban.

Már kamasz korban is megfigyelhető, hogy a szép lányok a menő,gazdagabb srácoknak adják meg magukat.

Miért van ez?

Ritkán látni tényleg szép lányokat,nőket szegény pasival.

A szépség drága "árucikk"?

A szép nők megtehetik, hogy válogassanak vagy a pénz, a siker automatikusan vonzza a nőket és a férfi válogathat?



2018. márc. 14. 08:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
59%

20-as csakúgy ömlik a szenny a szádból.


Ezen csak sajnos olyan ,, férfiak" akadnak fent akik sikertelenek,el vannak, ambícióik nincsen, semmit se tudnak felmutatni.


Egy sikeres gazdag vagy jól keresõ férfi érdekes ezen nem sírànkozik.


Nàlunk férfiaknàl a túlélési érték,a nõknél meg a szaporodàsi érték.

2018. márc. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

"Egy sikeres gazdag vagy jól keresõ férfi érdekes ezen nem sírànkozik. "


A francot nem """siránkozik"""....

Szóval rendben lenne az, hogy ha egy nap csődbe mész, a nő kalap-kabátot vesz és elhagy? Ember, gondolkozz már, kérlek!

2018. márc. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
52%
Luzerek.
2018. márc. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
#20 Szerintem kisrészben igazad van, de nagyrésztét nem. Általánosságban beszélünk, viszont ugyanez a helyzet a velünk is, csakhogy egy férfi nem teheti ugyanazt, mint egy nő. Ez attól függ mondjuk melyik a dominánsabb fél, Európa szerte az Egyesült Államokon át úgy tűnik, hogy a nők azok. Népesség szerte 30-70 arányban mondanám, hogy manapság ez a normális, ha valaki párt keres magának. Ezeknek a kritériumoknak kell megfelelnie. :D Személy szerint én jelentéktelennek tartom az olyan nőket, akik egy férfit a pénztárcája alapján ítélnek meg vagy a róla kialakított vélemények szerint. Akik csak a külsőségeket nézik azok sz*rt sem érnek, még arra sem érdemesek, hogy szót említsünk rólunk.
2018. márc. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
*róluk...
2018. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 P83 ***** válasza:

21# Átlag feletti fizetésem van.


Bár nem ez a lényeg, csak azért írom, hogy attól függetlenül, hogy van pénzem nem vagyok vak és látom, hogy a nők manapság hogyan működnek.



Nekem senki ne mondja azt, hogy helyes az, hogy egy nő mindig csak akkor hízeleg amikor pénz van.

Amikor meg elfogy, vagy akinek eleve nincs arra meg úgy néznek mint egy fogyatékosra és semmibe veszik.


Ezt maximum akkor tudnám elfogadni, ha ezek a nők, maguktól, külső segítség nélkül a saját tudásuknak köszönhetően , felépítenének maguknak egy egzisztenciát, de erről szó sincsen.


Mondjuk valószínűleg egy ilyen nő nem nézne le senkit, mert kellő intelligenciával rendelkezne, másrészt mivel tett is a dologért( itt nem a szexre gondolok) jobban megbecsülné amije van.


Sajnos az jellemzőbb, hogy apu vagy anyu alá teszi vagy egy volt kapcsolatból kikunyizta a lakást vagy autót és ilyenkor a nők elfelejtik, hogy honnan jöttek.

Utána már úgy van előadva, hogy azt a lakást, meg kocsit azt ő teremtette meg magának.


Kedvencem, mikor azt mondják, ez lakás közös, ez a kocsi közös.


Mikor megkérdezem, hogy tényleg??

Mennyit adtál bele ebbe a lakásba vagy kocsiba?


A válasz többnyire:"Hagyjál már békén!!!! :)


Miért is?


Mert egy fillért nem adott bele, de úgy akarja beállítani, hogy ő aztán mekkora király.


És a legszebb, mikor ezek után kijelenti, hogy neki csak olyan pasi kell akinek szintén van lakása meg kocsija.


Mikor felvilágosítod, hogy oké, de te se magadnak vetted..


99%-ban sértődés, felháborodás a reakció.


Miért?


Mert megmondták a szemébe az igazat amit nem tud elviselni.


Az ilyen típusú nők ki nem állhatják az igazságot.


23#-as Csak nem magadra ismertél? ;)

Biztos te is sok mindet letettél az asztalra önerőből, de semmi baj, megértem, ha fáj az igazság.

Elhiszem, hogy egyszerűbb a másik pénzén élősködni és felszínesen mosolyogni.



Az igazán őszinte, kedves, jólelkű nők, akik nem a tárgyakba és a körülmények hatására játsszák el, hogy mennyire szerelmesek ne vegyék magukra amit írtam, mert nem nekik szól.


A többiek annál inkább.

2018. márc. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

26. Errol szo sincs.


Inkabb csak azt nem ertem, hogy azok a palik akik felszines nok utan loholnak, miert lepodnek meg amikor elojon a felszinesseguk. Mitha beledugnad a villat a konnenktorba es nem ertened miert vag agyon az aram. Egy felnott embernek rendelkeznie kene mar valamilyen szintu emberismerettel, hogy ezeket kiszurje. Sot egy tizeneves fiu sem lehet ennyire naiv. Szoval azzal, hogy ilyen nok utan acsingoztok csak magatokat szivatjatok. Ha meg meg picsogtok is rajta akkor meg is erdemlitek a luzer jelzot.


Na jo hisztizest.

2018. márc. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 P83 ***** válasza:

27#-es látom, hogy nem érted ezért elmagyarázom.


Pont, hogy nagyon jó emberismerettel rendelkezem, pontosan ezért rendelkezem ezekkel az információkkal, mert észre veszem, kiszűröm.

Szerinted egy olyan férfi aki nem veszi ezeket észre és átvágják, annak lesz ilyen konkrét véleménye?

Segítek, nem lesz , max csak nem fogja érteni, hogy miért történik.


Én viszont értem.


1.Azt hiszed azért írom ezt, mert csak és kizárólag engem átvert rengeteg nő.

Az ismerkedések során már sokszor az elején kiderülnek a dolgok, van akinél egyből, de általában 2-3 hét a profibb hazudozó, felszínes nők 2-3 hónapig meg tudják magukat játszani,de aztán folyamatosan derülnek ki dolgok, elszólják magukat stb..


2.A másik dolog amiből tapasztalatokat lehet szerezni, mikor sok nővel dolgozol együtt.

Ez nem azt jelenti, hogy te feltétlenül ismerkedsz velük, hanem mivel össze vagy velük zárva, minden nap, ha akarod, ha nem, megismered őket, mert minden nap együtt dolgoztok, ez olyan mintha együtt laknál velük és lakva ismered meg az embert.

Ilyen esetben nem szenvedsz el semmi olyan sérelmet, de látod és hallod, hogyan gondolkozik egy nő a férfiakról és a párkapcsolatról, hogyan viselkedik a párjával, megcsalja-e vagy sem, kihasználja-e vagy sem, flörtöl-e más pasikkal vagy sem, ezek mind kiderülnek, ha együtt dolgoztok.

A többség a könnyebb utat választja, hárít mindent a pasira.


Mikor valami nehéz akkor a nő azt mondja én csak egy nő vagyok, ez nem az én feladatom, mikor pénzről, élményekről van szó, akkor a megjátszott, felszínes aranyos nőből, hirtelen, egy agresszív lesz, aki minden eszközt be fog vetni azért, hogy jó helyre tegye a seggét és egy olyan pasit megtartson magának aki sok pénzzel és tárgyakkal rendelkezik.


3.Ott vannak a barátaim, ismerőseim és azoknak a barátai és ismerősei, ebből összeadódik rengeteg, sztori, tapasztalat.


Ebből láthatod, hogy nem egy helyről jönnek a tapasztalatok,hanem nagyon sok helyről.


Mikor több mint 10 éven keresztül dolgozol együtt nőkkel, nagyon rossz emberismerőnek kell lenned, hogy ne ismerd meg őket, ne lásd azt, hogy melyik hazudik és melyik nem,melyik felszínes és melyik nem.

Pl tapasztalat, hogy a nők egymást is marják, szidják a férfiakat, de sok nő egy helyen egymást sem bírja elviselni.Állandó rivalizálás, hát ez sem éppen egy pozitív tulajdonság.


De mondok neked én is egy példát.

Rád adnak egy szemüveget amin keresztül megtévesztő, de kellemesebb dolgokat látsz, majd rá jössz, hogy nem ez a valóság.Kicsit utána nézel a dolgoknak, mert téged az igazság érdekel akkor is, ha az fájdalmas és kellemetlen ( hozzáteszem rengeteg ember nem kíváncsi az igazságra és inkább él kegyes hazugságban mert fél tőle)

Rá jössz, hogy megtévesztettek és, ha leveszed a szemüveget, akkor sokkal inkább rálátsz a dolgokra, fájdalmasabb lesz, de viszont az lesz a valóság.

Mivel téged a valóság érdekel kikukucskálsz a szemüveg oldalán, egyre több dolgot észre veszel és nem szép dolgokat látsz, majd leveszed a szemüveget.


Nyilván ezek után megváltozik majd a véleményed dolgokról, hiszen látod, hogy mennyien felszínesek körülötted.


Ennek egy idő után hangot is adsz.

Majd egyes emberek, mint például te is azzal jönnek, hogy miért mondod ezeket, nagyon rossz emberismerő vagy, ha nem szúrod ki ezeket a nőket, miért futsz ilyen nők után??


Először is nem futok ilyen nők után, hanem mivel a többség ilyen akaratlanul is sokkal nagyobb az esélye, hogy ilyen nőkkel fut össze az ember.

Akár a munkában, akár szórakozóhelyen, akár interneten, akár baráti társaságban mikor bemutatnak valakinek stb..



Másrészt mivel észre veszem, kiszúrom ezeket a nőket, máris fent akadnak a rostán.

Mit gondolsz az olyan nők akik fent akadnak a rostán és nem tudják kihasználni a másikat milyen jelzővel illetnek egy olyan embert aki át lát rajtuk?


Luzer, hülye, vesztes stb..


Miért?


Mert fáj az igazság, fáj, hogy nincs kedvezmény, nem azt hallja, jaj te nő vagy akkor te viselkedhetsz így, neked elnézzük, mert te nő vagy, te élősködhetsz máson, követelőzhetsz, mert ez az élet rendje.


Egy ilyen nőnek egy a lényeg, hogy ezeket a dolgokat ne tegyék szóvá és ne vegyék észre mert akkor tovább tudja csinálni ezt a nagyon számára kényelmes életet!!


Nőkből is bőven van luzer pl aki már lebukott,de még mindig megmagyarázza és hazudik tovább, ahelyett, hogy belátná, a másik mikor próbálja eladni magát egy gazdag férfinak és mindent bevet, hát az szánalmas és számomra annyira átlátszó.


És ilyenkor megy a "hallod, fúú én most nagyon szerelmes vagyok, fúú hallod ki vagyok, oda vagyok a pasiért, aztán, ha nem jön össze egy hónap, de lehet még annyi sem már más pasiba szerelmes, igen jól hallod mert a nőknél a szerelem a forgandó ;)

2018. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Eddig sem olvastam el egyik esszet sem amit ebben a temaban idepotyogtetek es nem most fogom elkezdeni. Ra vagytok feszulve, mint jezus a keresztre, pedig tized ennyi energiat nem er az egesz.
2018. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

29-es Ha nem olvastál bele akkor honnan tudod, hogy mibe nem olvastál bele?? :)))


28-as egyetértek.

Sajnos nem lehet megmondani az igazat, mert azonnal vissza akarnak vágni, de soha nem gondolják át, hogy volt e igazság abban amit mondtak és, ha igen akkor min kéne változtatni.

Azonnal elutasítanak minden olyan kritikát ami kicsit negatív rájuk nézve, legyen az egy apróság.


Ami a szomorú tapasztalat számomra, hogy egyetlen egy nőnemű sem írta azt, hogy nem helyes az, ha egy lány csak a pénzért akar egy férfival együtt lenni.


Az önkritika gyakorlása helyett inkább próbál visszavágni loser és társai, viccc

2018. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!