Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki hogy ezeket...

Szerintetek ciki hogy ezeket nézem?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok és imádom a török/mexikói/spanyol telenovellákat (pl: Feriha, A macska, Paula és Paulina) Szerintetek ciki?

Mert szerintem egyáltalán nem az! Szerintem minden ember különböző! Kinek a pap kinek a papné! A Tanárnőm is kötöszködött hogy úristen ezek tiszta lányos filmek! Én erre azt válaszoltam:

,,Tudja tanárnő jó ez ide falura, egyébként is sokkal jobb mintha gépesjátékokkal (lövöldözős) rombolnám az agyam! Kérném szépen a véleményetek.



2018. márc. 14. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tartom cikinek. Azt nézel amit akarsz. Viszont a "gépesjátékokkal" még mindig jobban járnál mert az legalább fejleszti a reflexeidet, koordinációs készségeidet és jó módja a stressz levezetésének. Mindenki azzal rombolja az agyát amivel akarja. Te a szappanoperákat választottad más az éjjel-nappalt, valóvilág stb..
2018. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem nem köt le a telenovella műfaj. Ha neked tetszik, nyugodtan. Legalább már most van közös beszélgetési alapod az idősebb korosztállyal. Ezek egyébként nem lányos filmek, hanem főként az idősödő korosztálynak készült (édesapám a szultánát nézi, édesanyámnak nincs kedvence, én maradok az átlagos filmeknél).
2018. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem ciki!!

A törökök az utóbbi dőben nagyon sok színvonalas sorozatot gyártanak. Nem telenovellák, hanem rendesen jó sztorira épült dráma, krimi vagy romantikus sorozatok! Sok külsős jelenettel. Vannak amerikai, kínai, ausztál adaptációik. Most fogják a szőkés c. amerikai sorit is megfilmesíteni..

Fiú vagy, neked nagyon tudom ajánlani az ICERDE - Tégla sorozatot!! Feliratosan a youtubeon megtalálod! :-) A Çukur - Gödör sorozat is nagyon jó, most fordítják! Youtubeon az is fent van!

Az Avlu - Udvar egy kemény börtönsztori. Női börtön :-) De nagyon jó a Dolunay - Telihold is. A régiek közül aCesur ve Güzel, a Medzecir jó, meg a Kara Para Ask -

Vannak facebook csoportok, ahol rengeteg jó sorozat van feliratosan lefordítva! És mindeközben a török nyelvet is elsajátítjuk így-úgy-ahogy :-)

Ha érdekel, először a THHFC Hunagrian Fan Clubba jelentkezz majd a Cesur ve Güzel és más török sorozatok csoportba. Napi szinten rengeteg infó jön és ez még csak két csoport :-)

2018. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az az ismerősöm aki ilyeneket nézett, a Pride-on volt a múltkor. Ne nézz sokat. Kirekeszted magad a többi fiú társaságából, elszigetelődsz és azt veszed észre hogy a csajok gyűlnek majd köréd, de barátnőként fognak kezelni és neked mondják el a pasi sztorijukat, még ha nem is leszel "olyan"... És ha megtetszik az egyik nagyon nagy félreértések és beégések lesznek. Tapasztalat. kb 10 évig voltam jóbarátnő 2 ilyen fiúnak is:D :D Nem tudom miért, de valahogy így alakult, megtaláltak :)
2018. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!