Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szeret idegenekkel...

Más is szeret idegenekkel beszélgetni?

Figyelt kérdés

Engem fogalkoztat ki, hogyan éli az életét, milyen a világnézete, mit tapasztalt, hogyan kezel egy nehéz helyzetet, mire alapoz stb.

22/N



2018. márc. 15. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen
2018. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Általában igen, de ez függ az idegentől is, egy alapvető intellektusra szükség van, hogy értelmes témákról tudj beszélni vele.
2018. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az elején megvan a dolog varázsa. Új ember, új világnézet, új személyiség. Legtöbbször viszont néhány nap/hét után megszakad a kapcsolat.

De egyszer mindenki volt idegen, szokták mondani..:D

2018. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem! Isten őrizzen, hogy idegenekkel kelljen beszélnem. Feszült vagyok, remeg/elmegy a hangom, hebegek-habogok jobbra-balra, képtelen vagyok normálisan beszélni.


24/F

2018. márc. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon, de sajnos kevés ember kapható rá, már nem mintha olyan gyakran próbálkoznék másokkal ismerkedni, de mindenkinek flegma, begyepesedett, keserves a stílusa és tekintete, így a kedvem is elmegy a legtöbb embertől. :D
2018. márc. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretek :D Persze van, hogy nem sül el olyan jól, mint szeretném, de azért születtek már nagyon jó ismeretségeim is ezáltal.
2018. márc. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Korábban igen, érdekelt, de ahogy itt látom, illetve ahogy a városokban, közlekedésben lévő emberi mozgásokat látom, azt gondolom, hogy mindenki éli majdnem ugyanazt az életet, mint a másik, csak másmilyen aspektusban. Ugyanúgy szembenéz nehézségekkel/jobb életszakasszal mindegyikünk. Ha én nem is Korzikára megyek nyaralni, de megyek helyette máshova. Ha én nem is 3 gyerekkel vesződöm, hanem az egymagam élet adta nehézségekkel, de a lényeg, hogy nekem is/másnak is van problémája.

Nem szabad megfeledkezni a társadalom szegényebb rétegéről sem: ők valóban nem azon gondolkodnak, hogy a Kanári szigetekre vagy Mallorcára menjenek-e nyaralni, hanem hogy az alapvető igények hogyan legyenek kielégítve. De azért őket is érik örömök/bánatok.

2018. márc. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20-on évesen engem is érdekelt. 32 évesen már kevésbé. Inkább az intelligens emberek társaságát keresem, ha az első pár percben kiderül, hogy az illető buta, már nem érdekel a világnézete.
2018. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szeretek, de csak interneten. Élőben borzasztóan nehezen nyílok meg.
2018. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én interneten is, de van, hogy élőben is simán leszólítok valakit. Mondanom sem kell, kaptam már elutasítást férfitól, (párja volt) mert azt hitte beajánlom magam miközben én csak beszélgetni akartam.

Hát igen, olykor túlzásba esem.

2018. márc. 16. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!