Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak a sportos külsejű...

Miért csak a sportos külsejű emberek futnak a Margitszigeten? A többi dagadt hova megy futni?

Figyelt kérdés
És a dagadtak miért nem futnak a Margitszigeten?

2018. márc. 16. 15:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
79%

Csak bátorítani tudok mindenkit, hogy ne féljen túlsúlyosan nyilvános helyen futni ;)

Én speciel szívesen futnék a Margit-szigeten, de sajnos túl messze van, így leggyakrabban a rakparton/budai kis utcákban futok. 2 évvel ezelőtt az egyik legnagyobb félelmemet gyűrtem le, amikor kimerészkedtem a városba futni. Biztosan kaptam néhány beszólást, de mivel fülessel zenére futok, sosem hallottam ezeket, így a figyelmemet sem terelték el.

Ma már 10-15 km-eket futok hetente többször, és a "beszolások", amiket nagy ritkán meghallok, inkább elismerőek:

"csak így tovább, hajrá!" meg "jó a s*gged" stb. :D csak röhögök magamban és megyek tovább. Imádok a városban futni (a Margit-szigeten is, csak ott ritkán szoktam;)

Bocs az OFF-ért, csak néhány, kövéreket gúnyoló kérdésre akartam reflektálni.

2018. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

En is ott futok es en meg nem latok ott kigyurt,izmos fiukat futni. Csak atlagos alkatuakat meg tulsulyosakat.


Nekem sosem jut eszembe senki rohogni. Annyit gondolok,h zenevel konnyebb lenne neki vagy kevesebb ruhaban. De nem szolok semmit. Majd idovel tapasztalja,h jobb.


N

2018. márc. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!