Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem pszhiopata vagyok,...

Szerintem pszhiopata vagyok, lehetséges?

Figyelt kérdés

- általában, hogy elérjek valamit akármit megteszek, akár bántok is valakit, és ezután nincs lelkiismeret furdalásom, sokszor unatkozok.


- eddig szerintem nem is izgultam semmin az életemben, még nagy vizsgáknál vagy hasonlóknál sem, de sokszor nagyon dühös leszek valamin amin nem is kéne berágni, magamra veszek dolgokat, amik talán nem is rólam szólnak.


- meghalt a mamám, a papám és az is és nem éreztem semmit, nem is sírtam meg semmi.


- Nagyon sokszor azt érzem, hogy irigyek rám nem tudom miért csak úgy jön, magamra eszek olyan dolgokat amik nem is rólam szólnak.


Körülöttem az emberek gyakran érzik "kicsinek" magukat...nagyon sokszor megjátszom, hogy csak adok az embereknek jót azért hogy ne legyen lelkiismeret furdalásom, sokszor segitek embereknek, de nem önzetlenül.


Én nem tudom mivan...nagyon furcsának érzem magam, néha tudok sirni de csak akkor ha valami nagyon nagy dolgot kapok VALÓDI szeretetet, néha azt érzem meg sem érdemlem.


Egy csomólányt átvertem, kihasználtam és egy csomó embert is.



Valamikor nem tudatosan, keresem az emberek társaságát leginkább csak testileg tudok vonzódni a lányokhoz.


..lehet csak én érzem ezt?


Köszönöm a válaszokat!


2018. márc. 16. 17:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
25f
2018. márc. 16. 17:47
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Vagy kiégett inkább. Az is hasonlit a pszichopata jellegzetességekre.
2018. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Lehet, hogy pszichopata vagy, de rád férne egy pszichológus, aki ezt szakszerűen megállapítja, ha pedig nem vagy az, akkor segít kimászni ebből az általad sem kívánt

állapotból.

2018. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ba@szki.. ugyan ez vagyok én is.. Pacsi
2018. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha pszichopata lennél, akkor nem rágódnál azon hogy vajon az vagy-e.

De naponta vagy legalább egy ilyen kérdés. Gondolom ugyan az a Wannabe Dexter Morgan írja ki az összeset, mert szerinte menő pszichopatának lenni.

Legalább viszel egy kis színt az oldalra, a munkaügyis kolegádat meg az 50 állásinterjún visszautasított prostit már untam

2018. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Biztos, hogy nem. A pszichopaták okosak, te pedig még ezt a szót is rosszul ismerted, “pszhiopata” az lehetsz persze, de pszichopata nem.
2018. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem valószínű. Csak be akarod beszélni hogy az vagy. Egy pszichopata teljesen más mint az általad leírt "jellemzés".
2018. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, hogy nem.
2018. márc. 16. 18:19
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem, hogy pszhiopata vagy. Egy pszhiopata nem dühöng és tesz fel ilyen kérdéseket, le*szarja az egészet.
2018. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Mivan, sikerült megnézni az End Of The F*****g World öt? Hülyegyerek....
2018. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!