Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt mondta az exem múltkor....

Ezt mondta az exem múltkor. Mit akart ezzel?

Figyelt kérdés

Mikor még ismerkedtünk, ezt mondta hogy: szereti bennem azt, hogy rejtélyes vagyok és kiismerhetetlen. Szereti, hogy mikor azt hiszi, már ismer, mindig előrukkolok valami olyannal, ami miatt rájön, hogy egyáltalán nem ismer és valószínűleg soha nem fog megfejteni.



Mikor összevesztünk, akkor azt mondta, hogy nekem nagyon jó álarcom van, amivel bárkit kijátszhatok, mert elhitethetek magamról bármit, bárkivel, bármikor. Csak, hogy ő nem akar részt venni az én kegyetlen játékaimban és elszenvedni a skorpió csípéseket, amiket én adok másoknak. Mert szerinte én mindenkit megsértek, de előtte feledhetetlenné teszem magam, hogy azzal kínozzam őket, hogy mindig rám gondoljanak, akármilyen rosszat is tettem velük.


Miért mondott ilyen sértő dolgokat?


2018. márc. 17. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Miért mondott ilyet?

Mert ez a véleménye alakult ki rólad, az idők folyamán.


Gyakorlatilag ugyanazt mondta, mint a kapcsolat elején, csak akkor még pozitív felhanggal, a végén már negatívval.

Hát ez van! Leesett róla a rózsaszín szemüveg.


Ha tényleg ilyen vagy, akkor nem ártana változnod, mert csak ideig-óráig lesznek melletted, míg ki nem ismernek, hogy nem vagy őszinte ember!

2018. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Igaza van, nyilván kiismert az idők alatt, míg együtt voltatok. :)


Ciki, itt az idő, hogy változtass.

2018. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Uhh. Azt akarta mondani, hogy megunta, hogy 0/24-ben játszod az agyad :D

Én is ismertem ilyet, hát ha nem csak exeket akarsz életed végéig gyűjtögetni, akkor nem árt gatyába ráznod magad. Ha beteges megfelelési kényszered van, mint a volt ismerősömnek akkor akár orvosi segítséggel is.

2018. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Már az exed. Akkor? Azért mondta, mert meg akart sérteni. Ilyen esetben pont, hogy nem kell felvenni. Zárd le ezt a kapcsolatot.
2018. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy azért mondta hogy csak megsértsen, vagy tényleg van valóságalapja. Ezt neked kell tudni.
2018. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!