Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nagy baj ha nem vagyok...

Az nagy baj ha nem vagyok biztos az álmaimban, illetve hogy akarom is e azokat?

Figyelt kérdés

Egyik nagy vágyam hogy nagy motorom lehessen, még anno meg is csináltam a jogsit a régi rendszer szerint, utána már sokan lekéstek róla és 24 évesen kezdhettek neki, egy 500-as váltóson tanultunk de mivel városban vezettünk javarészt, így igazi motorozásban nem volt részem, most egy 125ös robogót hajtok, mellette autózok szar időben, de nem maradandó az élmény, anyagilag úgy állok hogy tudnék venni akármilyen gépet, de bevallom félek.

Nincs olyan a közeli ismeretségemben, aki megtudna tanítani az alapokra egy hétvége alatt, így ha magam neki állok a városon kívül gyakorolni hegyi úton, félő hogy az 1000-1300ccm mellé 180-200lóerővel egyszerűen megölne, tudom hogy minden agyban dől el meg csukló kérdése hogy vezet az ember, de ha megcsúszok, rosszul veszem a kanyart esetleg kavics megdobja a hátsó kereket azt rutintalanul nem tudnám kezelni.


Erőt kéne hogy vegyek magamon, és szembe menni a helyzettel, aztán majd lesz valahogy.


2018. márc. 18. 23:03
 1/2 endka válasza:
Igen
2018. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit kell ahhoz megtanulni? Ha 125-öst tudsz vezetni, ezt még könnyebb. Egyetlen dolog, amire vigyázni kell, az a gázkar, hogy hanyatt ne ess.
2018. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!