Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hasonlítanak egy csúnya...

Miért hasonlítanak egy csúnya lányhoz?

Figyelt kérdés

Nem is hasonlítók rá. Nagyon sokan mondják hogy szép vagyok és hogy nagyon szép homokóra alakom van. Szép hosszú derékig érő szőke hajam. Sminket is szoktam használni és azzal is szépen dolgozok. Órákig is elvagyok amíg elkészítem a hajam.

Ez az idióta lány meg folyton zsíros hajjal járkál, nem ismeri a sminket, és olyan alakja van mint egy lapíto deszkának. Csomó pattanása van. A haja megtoredezett és ápolatlan. Mégis ehez hasonlítanak. Annyira bántja ez az önértékelésemet. Olyan mintha semmit se érne az hogy ennyit adok magamra..


2018. márc. 19. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű a természeted hasonlít rá - azért is érzed te idiótának őt, mert azokat a vonásokat látod benne, amelyek benned is vannak, de magad elől lehazudsz...


De miért is kellene törődni azokkal, akik hasonlítgatnak?

2018. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem a külsőd miatt, hanem a belső tulajdonságaid, viselkedésed hasonlít rá.

Egyébként erős túlzás órákig készülődni.

Lehet, hogy külsőre is hasonlóak vagytok? Csak te mindennap átváltoztatod magad egy több órás procedúrával?

2018. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az undorító személyiséged miatt tényleg tökmindegy, hány órát szépítkezel reggelente :D
2018. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ápolatlanságtól függetlenül is hasonlíthatsz rá arcvonásokban.

A másik lány a napi több órányi szépítkezési időt valami másra szánja, egyszerűen különbözik az értékrendetek, ne nézd le emiatt. Pár éven belül kiderül majd, melyikőtök döntött jól.

2018. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Küldesz egy képet magadról? Meg mondom én hogy mi a helyzet. Ha esetleg a lányról is küldesz akkor még inkább.
2018. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!