Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Élhetek így teljes életet?

Élhetek így teljes életet?

Figyelt kérdés
Hali. Apám elhagyott minket mikor még kicsi voltam. Egy ideig még tartottuk a kapcsolatot, de kb 10 éve már hogy nem láttam, nem hallottam felőle és nem tudom hogy mi van vele......vagyis ez nem igaz. Rákerestem facebookon és megtudtam melyik településen lakik valamint hogy már új családja van. Így elgondolkodva rohadtul igazságtalannak érzem hogy nekem sosem volt normális apám. Úgy érzem hogy ez rányomta a bélyegét az eddigi életemre és ezután is rá fogja. Így 20 évesen persze megtanultam kezelni a dolgokat, de még mindig fáj. És nem tudom.....ki lehet ezt heverni? Hogy tegyem túl magam rajta végleg? Néha csak úgy akaratlanul is eszembe jut. A válaszokat köszönöm.

2018. márc. 19. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Elhetsz.

Nem tudod vegleg tul tenni magad rajta.Normalis, hogy eszedbe jut.

De.

A majdani kapcsolataid, kesobb csaladod adhat annyi pozitiv elmenyt, hogy megbekelsz ezzel a jogosan fajo ponntal. Lehet,hogy egyszer talan arra is sor kerul, hogy egy udito mellett elbeszelgetsz vele arrol, hogy miert alakult ez igy es ez adhat megnyugtatast vegleg. Elvarratlan szalak sokunk eleteben vannak. Sajnos, cipeljuk oket, de lehet veluk elni! Kitartast kivanok ehhez!

2018. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*ponttal
2018. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Élhetsz teljes életet. Azért, mert ő lemondott rólad, attól Te még értékes ember vagy. Nem ismer, és ezzel ő a nagyobb vesztes, mert elmulasztott egy olyan lehetőséget, hogy részt vegyen az életedben, lásson felnőni.

Rányomta a bélyegét az életedre, mert nagyon nehezen viseljük, ha nem kellünk. Még akkor is, ha mi személy szerint nem tehetünk róla, mert itt nincs oka, hogy miért nem akart téged. Nincs olyan gonosz, elvetemült gyerek, akit azért ne szeretnének, mert bűnrossz az ebadta.

Túlteszed magad rajta,mert nem ér annyit az egész, hogy rágódj olyanon, amire nem tudod a választ. Egy embernek (?) nem kellettél, de biztosan van sok, és lesz is, akinek kelleni fogsz, fontos leszel neki.

Ő csak egy megbukott szülő.

2018. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szegfűszeg válasza:
Nem tudhatod, hogy miért kaptad ezt a leckét. A lényeg, hogy te minden áron tarts majd ki a saját gyereked mellett és ne hagyd el őt, mert tudod, hogy milyen érzés. Hiszen átélted. A te apádnak valószínűleg fogalma nincs, hogy neked mit jelentett ez. Csak olyan nővel feküdj le, akitől tényleg akrasz is gyereket. És akkor nem leszel ugyanabban a cipőben, mint az apád.
2018. márc. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!