Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felnőttkori nagyon kritikus...

Felnőttkori nagyon kritikus dadogás, gyógyítható teljesen? Vagy erről letehetek, és törődjek bele, hogy sose élhetek teljes, boldog életet?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 23:46
 1/10 A kérdező kommentje:
25/F (ha számítana)
2017. jan. 1. 23:47
 2/10 A kérdező kommentje:
úgy 9 éves koromban kezdtem, nem ért semmilyen trauma, se semmi ilyesmi, nem ijesztetés követően kezdtem el. hanem csak úgy.
2017. jan. 1. 23:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy nagyon kritikus? Mondatonként mennyi, hányszor ismételsz? Orvosnál jártál mar?
2017. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát nagyon súlyosan dadogok na, értitek. nagyon :D
2017. jan. 2. 00:25
 5/10 A kérdező kommentje:
nem tartom számon, de gondolom változó.. és sose voltam semmilyen orvásnál vele. a szüleim nem érdekelte. én meg nem hiszem, hogy ki tudnának gyógyítani ebből, főleg, mert olvastam egy két helyen, hogy teljesen nem gyógyítható. és ez még jobban lerombolta a hitemet, hogy kigyógyulhatok. a kérdést is ezért írtam ki
2017. jan. 2. 00:27
 6/10 A kérdező kommentje:
rettegek, hogy így fogom leélni az életemet.. :(
2017. jan. 2. 00:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Dadogók csoportja

[link]

2017. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha énekelsz, vagy verset mondasz akkor is dadogsz?
2017. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor nem szerintem minden dadogósnál így van, de nem értem, mi van akkor? beszéljek énekelve az emberekkel? :D
2017. jan. 3. 12:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak, akik szinte teljesen meggyógyultak, max. szakember veszi észre, hogy "beszédhibásak". Általános, mindenkinél egyformán működő gyógymód tényleg nem létezik, de ha kitapasztalod a saját beszédedet, akkor egyénre szabott gyakorlással nagyon sokat fejlődhetsz. Lehet, sosem leszel tökéletesen folyékony beszédű, de senki sem az.

Üdv, egy dadogással élő

2017. jan. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!