Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves Büdösek, ennyire nem...

Kedves Büdösek, ennyire nem törődtök másokkal?

Figyelt kérdés

Tényleg nem értem az embereket, egyesek itt írják nagy vitézkedve, hogy csak 2-3 naponta zuhanyoznak, mert árt, meg tél van, meg satöbbi. Még büszke is az igénytelenségre.

Ha nem vagyok összezárva valakivel, nem érdekel, odébb állok. De ha együtt utazunk tömegközlekedésen, nem tudok mit tenni. Ma leszálltam a viliről. Kénytelen voltam, olyan hányinger jött rám.

4-6-oson olyan is előfordult, hogy mondtam az utastársamnak, menjünk arrébb, mert kitaccsolok. Arrébb mentünk. Az addigi bűz virágillat volt ahhoz képest, ami ott fogadott.

Mindenkinek joga, hogy ha szeretne, zöld hajat fessen magának, fültágítózzon, varrassa szét magát. Vagy járjon apácaszerkóban, ha úgy tetszik, senki sem szólhat bele, nem nézel rá, ha nem tetszik. De a bűzzel másokra is hatással vagy, és rossz hatással vagy másokra.

A büdiket kérdezem, hogy mi motiválja őket a mosdatlanságra? (Ha már te hozzászoktál, attól még más érzi!)

A nem büdiktől túlélési tippeket szeretnék.



2018. márc. 19. 19:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem mindenki tehet róla. Tömegközin amikor kintről a hidegből szaladgálsz a melegbe meg sietsz valahova akkor simán előfordul hogy valaki megizzad.
2018. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%

Én is 2-3 naponta fürdök, mert valóban nem tesz jót a bőrnek az égetés, ugyan ha megizzadok vagy egyéb ok van rá, azonnal lefürdök.

A környezetemben eddig senki se tett megjegyzést a szagomra, és nem csak diszkrétségből.

2018. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Diszkréten félrevonulok, ha ilyet érzek.

Sok ember nem azért büdös, mert nem tisztálkodik rendesen.

Mikor fél évig kemoterápiát kaptam, én is nagyon büdös voltam, még én saját magamon is éreztem. Nem volt az a víz mennyiség, ami lemoshatta volna.

Cukorbetegeknek is jellegzetes a testszaguk, a többi betegséget már nem is említem.

Engem meg az idegesít, ha valaki nem írja ki rendesen a szavakat, hanem csak rövidít. Leszálltál a viliről...Keres magadnak más barátot, ha a Vilmos büdös.

2018. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%

Nem tartom magam igénytelennek, napi 2-3 fogmosás megvan, arcmosás, dezodorozás... De a zuhanyzásra az istenért nem tudom rávenni magam sokszor... a sok macera amire beállítom a jó hőfokot stb... ilyenkor télen annyi ruha van rajtam, hogy senki nem érzi még ha 2-3 napig nem zuhanyzok le.


25 f

2018. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de egy jó vastag kabáton keresztül, nem közvetlenül mellette állva biztos nem az aznapi izzadtságot érzem. Azt max. akkor, ha beszagolnék a hónaljába.
2018. márc. 19. 19:57
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
4-essel egyetértek, nálam is alap a napi 2-3 fogmosás, tisztálkodás.
2018. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, neked milyen cukorbeteg ismerőseid vannak, de akiket én ismerek, egyiknek sincs testszaga.

A kemoterápia okozta testszagot nem ismerem, de gondolom, nem ilyen betegekkel van tele egy-egy busz vagy VILLAMOS.

(Szerintem akkor kritizáld más írásmódját, ha a helyesírásod jó. A tiéd nem az.)

2018. márc. 19. 20:07
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

A zöld hajfesték és a tetkó büdösödik vagy mi?


A villamos magában büdös. Az üléseket nem tisztítják stb. Sőt, belső infó szerint az üléstől rühöt lehet elkapni.

2018. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Olvasd már el, mit írtam. Bárhogy nézel ki, a te dolgod. Ha büdös vagy, az nemcsak a te dolgod.

Ja, és pont akkor kezd el büdös lenni a villamos/busz, ha egy megállónál felszáll Büdike.

Amerre én járok, a járművek (hála az égnek) nem büdösek. Lehet, hogy van egy "alapszag", de az nem zavaró.

2018. márc. 19. 20:30
 10/19 A kérdező kommentje:
Azért köszi a válaszokat mindenkinek. Senkit nem pontoztam le, sőt, most mindenkinek adok egy zöldet, amiért vette a fáradságot.
2018. márc. 19. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!